Reklam
Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Aksaraylı Gaziler Karadeniz Kültür Gezisine Çıktı
Türkiye Muharip Gaziler Derneği Aksaray Temsilciliği, Aksaray Valiliği ve Aksaray Belediyesinin katkılarıyla Karadeniz B..
Genç Çiftçi Projesi Şehirden Köye Göç Ettirdi
Aksaray’da 2016 yılında 177, 2017 yılında ise 189 genç çiftçi köye dönüş yaparak 30 bin TL hibe ile hayvancılık işletmes..
Polise Yönelik FETÖ Operasyonu: 8 Gözaltı
Aksaray’da FETÖ/PDY soruşturmasının emniyet ayağına yönelik gerçekleştirilen operasyonda 8 polis gözaltına alındı. ..
Aksaray'da Tarım ve Hayvancılık Gelişiyor
Nüfusunun yüzde 80’inin tarım ve hayvancılıktan geçimini sağladığı Aksaray’da destek politikalarıyla sektör giderek geli..
Uzmanlardan Sıcak Hava Uyarısı
Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi (AEAH) Kardiyoloji Uzmanı Dr. Sinan İnci, sıcaklıkların mevsim normallerinin üzeri..
Yazgı, Tematik Park Alanında İncelemede Bulundu
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Aksaray’a kazandırdığı en önemli projelerden birisi olan ve önümüzdeki günle..
Kılıçaslan Tepesi’ne 7 Bin 500 Karaçam
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’nın göreve geldikten sonra ‘Yeniden yeşil Aksaray’ sloganıyla başlattığı ağa..
İş Kazalarında 2 Kişi Yaralandı
Aksaray’ın Ortaköy ilçesi ile Hamidiye Mahallesinde oluşan iş kazalarında iki işçi yaralanınca hastanede tedavi altına a..
3 Kişiyi Kavga Hastanelik Yaptı
Aksaray ‘ın Boyali köyü ile Semt Salı Pazarı ilerisinde meydana gelen iki ayrı kavga olayında yaralanan 3 kişi hastanede..
Süte 9 Kuruşluk Zam Yapıldı
Sürekli pahalanan yem fiyatları üreticiyi hayvan satma aşamasına getirmişken, sütün litre fiyatına 9 kuruşluk zam yapıld..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI