Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Çekici ve Kamyonet Çarpıştı: 3 Yaralı
Aksaray’da traktör yüklü çekici ve traktör yüklü kamyonetin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yara..
Uzmanlar Kene Isırmasına Dikkat Çekti
Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi İntaniye Uzmanı Dr. Seval Sönmez Yıldırım, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA) Hasta..
KOSGEB Destekleri Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Aksaray Valiliği, Aksaray Belediyesi ve Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) işbirliğinde KOSGEB ..
Karatay: "Diktatörlük Değil Halk İradesi Olacak"
AK Parti İl Başkanı Abdulkadir Karatay, 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet ..
Kene Uyarısı Yapıldı
Aksaray Halk Sağlığı Müdürlüğümüze bağlı Merkez Toplum Sağlığı Merkezinde görevli farkındalık ekipleri ‘Kene ve Kırım K..
Medikal Malzemeler Ücretsiz Olacak
Medikal malzemeler 1 Mayıs’tan itibaren ücretsiz olacak. Hastalar reçetesini veya raporunu getirerek, ücret ödemeden mal..
ASÜ’de Sergi Açıldı
Aksaray Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Bölümü'nde düzenlenen etkinlikte izleyenler sanat dolu anlar yaşadı..
3 Kişi İntihara Teşebbüs Etti
Aksaray’ın Polis Merkezi Mıntıkasında bulunan bir kız öğrenci yurdu,Paşacık Mahallesi ile Gülağaç ilçesi Gülpınar kasaba..
Yazgı, Selçuklu Mahallesi Kararını ‘Evet’ Olarak Vermiş
AK Parti Aksaray Kadın Kolları tarafından referandum çalışmaları kapsamında Selçuklu Mahallesinde toplantı düzenlendi...
 Karatay: "‘Güçlü Bir Evet İle Yeni ve Güçlü Bir Türkiye’nin İnşasını Yapacağız"
AK Parti Aksaray Teşkilatı, 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi kaps..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI