Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Alt Geçit Projesinde Çalışmalar Sürüyor
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Aksaray için en önemli projelerden biri olan Piri Mehmet Paşa Alt Geçit Proj..
Yazgı: İş Sağlığı ve Güvenliği En Öncelikli Meselemizdir
Aksaray Belediyesi 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında uygulanacağı esaslar ile uygulanması gereken hu..
Madde Hastanelik Etti
Aksaray’ın Polis Merkezi Mıntıkasında oluşan olayda bir kişi içtiği madde nedeniyle fenalaşınca hastaneye kaldırılarak t..
Gıda Üretiminin Sürdürülebilirliği İçin Köyden Kente Göç Önlenmeli
Aksaray Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mahmut Aktürk:"Eğer gıda sektörünü sürdüremezsek, üretimi de..
Yeni Dönemde Eğik El Yazısı Olmayacak
Bitişik eğik el yazısı kaldırıldı. 2017-2018 eğitim öğretim yılında el yazısı yok. Konuyla ilgili değerlendirmede buluna..
43 Yıldır Vatandaşların Yanında
Türkiye Yardımseverler Derneği Aksaray Şubesi’nin 43. Kuruluş yıldönümü münasebetiyle Yardımseverler Derneği Aksaray Şub..
İlaç Aldı Hastanelik Oldu
Aksaray’ın Somuncubaba Mahallesinde oluşan olayda bir kişi aldığı ilaçlar nedeniyle fenalaşınca hastanede tedavi altına ..
4 Kişi Darp Edildi
Aksaray’ın Yunus Emre Mahallesi, Ulucamii önü, Çarşı merkezi ile Aksaray Polis Merkezi Mıntıkasında oluşan kavga olaylar..
Başkan Yazgı, Gaziler Derneğini Ziyaret Etti
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, eşi Hasibe Yazgı ve belediye meclis üyeleriyle birlikte '15 Temmuz Şehitleri..
Amaç Hasandağına Dikkat Çekmek
Aksaray’da 15 Temmuz tarihinde Hasandağı dağcılık etkinliği yapıldı. Yaklaşık 300 sporcunun katıldığı etkinliği değerlen..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI