Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

AKMEK’ten Mezun Olan Çocuklar Karnelerini Aldı
Aksaray Belediyesi’ne ait Meslek Edindirme ve Kadın Aktivite Merkezi (AKMEK)'nde 2015 yılında kurulan Oyun Odasında eğit..
 İçme Suyu Projesi Devam Ediyor
Aksaray’ın içme suyu sorununa köklü çözüm getirerek, şehri daha temiz ve kaliteli suya kavuşturmak için çok büyük projel..
‘Bizim Çocuklar’ Adlı Program Düzenledi
Aksaray Valisi Aykut Pekmez’in eşi Yeşim Pekmez himayesinde yürütülen Gönül Elçileri Projesi kapsamında Aile ve Sosyal P..
Sultanhanı Yakınında Kaza 1 Ölü 2 Yaralı
Aksaray’ın Konya yolu Sultanhanı kasabası yakınlarında meydana gelen tek taraflı trafik kazasında 25 yaşındaki Esra P ..
Oğlunun Mezarı Başında İntihara Kalkıştı
Aksaray’ın Ortaköy ilçesi Hacı İbrahim Uşağı köyünde meydana gelen intihar girişimi olayında bir kişi hastaneye kaldırıl..
Okuma Grubu Öğrencileri Aksaray’da Buluştu
Eski Tarım Bakanı ve Anadolu Mektebi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Sami Güçlü tarafından başlatılan ve Milli Eğitim B..
Üreticilere Eğitim Semineri
Aksaray’da Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği tarafından ‘Büyükbaş Hayvan Hastalıkları ve Süt İneklerinin Beslenmesi..
11 Koyun Telef Oldu
Aksaray’da aniden yola fırlayan koyunlar, trafik kazasına neden oldu. Kazada ölen yâda yaralanan olmazken, koyunlar ise ..
Yapı Ruhsatında Diğer İlleri Katladık
Aksaray’da TÜİK Verilerine göre 2017 Ocak ve Mart tarihleri arasında toplamda 349 bin 251 m2 alanlık yapı ruhsatı verild..
TIP Fakültesi Eğitim-Öğretime Başlıyor
Fakülte’nin kurulması, aktif hale gelmesi, çeşitli anlaşmaların imzalanması, Öğretim Elemanı alımı, dekan ataması… Başar..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI