Reklam
Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Duman Hastanelik Etti
Aksaray’ın Hacılar Harmanı Mahallesinde oluşan olayda bir kişi bulunduğu yerin yakınında ki dumandan etkilenerek zehirle..
Tek Taraflı Kaza: 3 Yaralı
Aksaray’ın Sultanhanı ilçesinde oluşan tek taraflı trafik kazasında 3 kişi yaralanınca Aksaray Eğitim ve Araştırma Hasta..
Askere Uğurlama Eğlencesinde Bıçaklar Konuştu: 4 Yaralı
Aksaray’ın Toki 5. Etapta meydana gelen olayda askere uğurlama eğlencesinde çıkan kavgada bıçaklar konuştu oluşan bıçakl..
 Narko Timler Okul Çevresindeki Uygulamaları Sürüyor
Aksaray’da öğrencilerin uyuşturucu batağından uzak tutulması kapsamında eğitim öğretimin başlamasıyla birlikte harekete ..
5-6 Kişilik Grup Tarafından Darp Edildiler
Aksaray’ın İncesu köyünde meydana gelen olayda 4 kişi 5. 6 kişilik bir grup tarafından darp edilerek yaralandı
Köpeğe Çarpan Araç Takla Attı: 2 Yaralı
Aksaray’ın Ortaköy ilçesi yol ayrımında meydana gelen trafik kazasında 44 DV 339 plakalı araç köpeğe çarpınca takla att..
İki Aile Kavga Etti 2 Ağır Yaralı
Aksaray’ın Yeşilova kasabasında meydana gelen kavga olayında bıçakla ağır bir şekilde yaralanan iki kişi hastanede tedav..
İlk Sesli Ayinin Yapıldığı Selime Katedrali İlgi Görüyor
Aksaray'da bulunan ve bundan yaklaşık 1700 yıl önce ilk sesli ayinin serbest olarak yapıldığı Selime Katedrali, içerisin..
Trafik Kazaları Hız Kesmiyor
Aksaray ‘da çeşitli zaman ve yerlerde meydana gelen trafik kazalarında yaralananlar Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastane..
Uyuşturucu Madde Kullanınca Zehirlendi
Aksaray ‘da meydana gelen olayda bir kişi aldığı uyuşturucu madde nedeniyle zehirlenince Aksaray Eğitim ve Araştırma Has..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI