Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Karabağ’dan Aksaray’a Gönül Köprüsü Kuruluyor
Aksaray Belediyesi tarafından yapılan şehrin ilk ve tek tematik parkı olma özeliği taşıyan Karabağ Tematik Parkının açıl..
Darp Edilen 7 Kişi Yaralandı
Aksaray’ın Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Gülağaç ilçesi Demirci Kasabası ,Cumhuriyet Mahallesinde meydana gelen darp edil..
Kavgada 2  Kişi Hastanelik Oldu
Aksaray’ın Taşpazar Mahallesi ile Merkez Jandarma bölgesinde meydana gelen kavga olaylarında 2 kişi darp edilerek yaral..
Trafik Kazaları: 13 Yaralı
Aksaray’ın Akçakent yol ayrımı, Sultanhanı ile Taşpınar’da meydana gelen trafik kazalarında yaralanan 13 kişi hastanede..
İlk Tematik Parkımız Açılıyor
Aksaray Belediyesi tarafından yapılan şehrin ilk ve tek Tematik parkı olma özeliği taşıyan Karabağ Tematik Park Cumartes..
48 Mahallede İlaçlama Çalışmalarını Sürdürüyor
Çevre ve insan sağlığına büyük önem veren Aksaray Belediyesi, sinek ve haşerelere karşı sürdürdüğü ilaçlama çalışmaların..
Aksaray Belediyesi Ve Mülk Sahipleri Her Konuda Anlaştı
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’nın en önemli projelerinden birisi olan eski terminal alanı kentsel dönüşüm p..
Türkiye’de İlk Kez Yapılacak
Tarım hayvancılık şehri olan Aksaray’da Türkiye’nin ilk hayvancılık fuarı düzenlenecek.
Alt Geçit Projesinde Çalışmalar Sürüyor
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Aksaray için en önemli projelerden biri olan Piri Mehmet Paşa Alt Geçit Proj..
Yazgı: İş Sağlığı ve Güvenliği En Öncelikli Meselemizdir
Aksaray Belediyesi 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında uygulanacağı esaslar ile uygulanması gereken hu..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI