Reklam
Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Aksaray Belediyesi’nin Projesi Türkiye’de Bir İlke İmza Attı
Aksaray Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik Projesi” kapsamında kadın istihdamını..
Damperi Açılan Kamyon MOBESE Direğini Yıktı
Aksaray’da seyir halindeyken aniden damperi açılan kamyon MOBESE direğini yıktı
Kazalar Hız Kesmiyor
Aksaray’da çeşitli zaman ve yerlerde oluşantrafik kazalarında yaralananlar Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesinde teda..
Kışla Birlikte Soba Zehirlenmeleri de Başladı
Aksaray da meydana gelen soba zehirlenmesi olayında karbon monoksit gazından zehirlendiği anlaşılan bir kişi hastanede t..
1,5 Yaşındaki Çocuğun Türk Bayrağı Sevgisi
Aksaray’da 1,5 yaşındaki çocuğun Türk bayrağını öptüğü görüntü sosyal medyada büyük ilgi gördü 10’uncu Yıl Marşı’nı du..
Ceza İnfaz Kurumu İçin Ağaçlandırma Yapılacak
Aksaray’da yapımı devam eden ve yakın zamanda faaliyete geçecek olan T Tipi Ceza İnfaz Kurumu ve Aksaray Konya Karayolu ..
Elini Cama Vurunca Yaralandı
Aksaray’ın Güzelyurt ilçesi Selime köyünde oluşan olayda intihar teşebbüsünde bulunan bir kişi yaralanınca hastanede ted..
Soba Dumanından Zehirlendi
Aksaray’ın Taşpazar Mahallesinde bulunan bir apartmanda oluşan olayda sobadan çıkan dumanlar nedeniyle zehirlenen 14 yaş..
Ellerinin Hamuruyla Harç Karıp, Sıva ve Boya Yapıyorlar
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından başlatılan “Çalışma H..
Trafik Kazaları 7 Yaralı
Aksaray’ın Taşpınar Jandarma Mıntıkası, Aksaray Polis Merkezi Mıntıkası, Zafer Mahallesinde oluşan trafik kazalarında ya..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI