Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

48 Mahallede İlaçlama Çalışmalarını Sürdürüyor
Çevre ve insan sağlığına büyük önem veren Aksaray Belediyesi, sinek ve haşerelere karşı sürdürdüğü ilaçlama çalışmaların..
Aksaray Belediyesi Ve Mülk Sahipleri Her Konuda Anlaştı
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’nın en önemli projelerinden birisi olan eski terminal alanı kentsel dönüşüm p..
Türkiye’de İlk Kez Yapılacak
Tarım hayvancılık şehri olan Aksaray’da Türkiye’nin ilk hayvancılık fuarı düzenlenecek.
Alt Geçit Projesinde Çalışmalar Sürüyor
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Aksaray için en önemli projelerden biri olan Piri Mehmet Paşa Alt Geçit Proj..
Yazgı: İş Sağlığı ve Güvenliği En Öncelikli Meselemizdir
Aksaray Belediyesi 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında uygulanacağı esaslar ile uygulanması gereken hu..
Madde Hastanelik Etti
Aksaray’ın Polis Merkezi Mıntıkasında oluşan olayda bir kişi içtiği madde nedeniyle fenalaşınca hastaneye kaldırılarak t..
Gıda Üretiminin Sürdürülebilirliği İçin Köyden Kente Göç Önlenmeli
Aksaray Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mahmut Aktürk:"Eğer gıda sektörünü sürdüremezsek, üretimi de..
Yeni Dönemde Eğik El Yazısı Olmayacak
Bitişik eğik el yazısı kaldırıldı. 2017-2018 eğitim öğretim yılında el yazısı yok. Konuyla ilgili değerlendirmede buluna..
43 Yıldır Vatandaşların Yanında
Türkiye Yardımseverler Derneği Aksaray Şubesi’nin 43. Kuruluş yıldönümü münasebetiyle Yardımseverler Derneği Aksaray Şub..
İlaç Aldı Hastanelik Oldu
Aksaray’ın Somuncubaba Mahallesinde oluşan olayda bir kişi aldığı ilaçlar nedeniyle fenalaşınca hastanede tedavi altına ..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI