Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Ceza İnfaz Kurumu İçin Ağaçlandırma Yapılacak
Aksaray’da yapımı devam eden ve yakın zamanda faaliyete geçecek olan T Tipi Ceza İnfaz Kurumu ve Aksaray Konya Karayolu ..
Elini Cama Vurunca Yaralandı
Aksaray’ın Güzelyurt ilçesi Selime köyünde oluşan olayda intihar teşebbüsünde bulunan bir kişi yaralanınca hastanede ted..
Soba Dumanından Zehirlendi
Aksaray’ın Taşpazar Mahallesinde bulunan bir apartmanda oluşan olayda sobadan çıkan dumanlar nedeniyle zehirlenen 14 yaş..
Ellerinin Hamuruyla Harç Karıp, Sıva ve Boya Yapıyorlar
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından başlatılan “Çalışma H..
Trafik Kazaları 7 Yaralı
Aksaray’ın Taşpınar Jandarma Mıntıkası, Aksaray Polis Merkezi Mıntıkası, Zafer Mahallesinde oluşan trafik kazalarında ya..
Adliye Arkasında Bıçaklandı
Aksaray’ın Adliye arkası trafo civarında çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu bıçaklanan bir kişi hastanede tedavi..
Kış Günlerinin Vazgeçilmezi Pekmez
Soğuk kış günlerinin vazgeçilmez besin kaynaklarından biri olan pekmez, birçok farklı yöntemlerle üretilirken, içeriğind..
“Türk Eğitim-Sen İddialı Bir Sendikadır”
Türk Eğitim-Sen Aksaray Şubesi 6. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Tekrar Türk Eğitim-Sen Şube Başkanlığına seçilen..
Altın, Gümüş Piyasasını Hareketlendirdi
Sürekli yükselişte olan altın, gümüş sektörünü hareketlendirdi. Altın alamayan vatandaşlar gümüşü tercih etmeye başladı...
Meydanda 11 Anıt İle Değerlerimiz Anlatılıyor
İlimiz 15 Temmuz Milli İrade Meydanına dikilen anıtlar ile Aksaray’ın değerli şahsiyetlerinin hayatları anlatıldı. Aksar..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI