Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

TEOG Sınavını Kaldırdı
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın dört gün önce “İstemiyorum” demesinin ardından hükümet jet hızıyla TEOG sınavını kaldırd..
Ahiler Haftası Kutlandı
Aksaray’da 18-24 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen Ahilik Haftası kutlamaları yapıldı.15 Temmuz Milli İdare Meyd..
İçtiği ilaçtan Fenalaştı
Aksaray’ın Taşpazar Mahallesinde oluşan olayda bir kişi aldığı ilaçlar nedeniyle fenalaşınca Aksaray Eğitim ve Araştırma..
Yaya Geçidine Park Eden Polis Aracına Ceza Yazıldı
Aksaray’da trafik ekipleri, yaya geçidine park edilen polis aracına ceza yazdı.
 FETÖ/PDY Operasyonu: 18 gözaltı
Aksaray merkezli 3 ilde FETÖ/PDY soruşturması kapsamında öğretmenlere yönelik düzenlenen operasyonda 18 kişi gözaltına a..
İş Yeri Kazaları 3 Yaralı
Aksaray’ın Organize Sanayi Bölgesinde bulunan üç ayrı iş yerinde meydana gelen iş kazalarında yaralanan üç kişi hastaned..
Köpek Hastanelik Etti
Aksaray’ın Ortaköy İlçesi Sarıkaraman köyünde oluşan olayda bir kişi köpek ısırması nedeniyle yaralanınca Aksaray Eğitim..
Yüksekten Düşünce Öldü
Aksaray’ın Tacin Mahallesinde bulunan bir otel önünde çay içerken 5 metre yüksekliğinde bir boşluğa düşen İsmail Danışık..
Tüm Tedbirlere Rağmen Rezaletten Vazgeçmiyorlar
Aksaray’da son yıllarda tescilsiz ve bir çoğu çalıntı olan motosikletlerle yapılan gürültü kirliliği vatandaşların şikay..
Otogarda Dolandırıldı İddiası
Konya’da seyyar sebze satıcısı olan bir kişi sarımsak almak için geldiği Aksaray’da 10 bin lirası alındıktan sonra darp ..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI