Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Terzilerde Yoğunluk Başladı
Her bayram olduğu gibi bu Kurban Bayramında da terziler vatandaşların şık görünmesi için yoğun bir mesai yapıyor. ..
Kışlık Salça Yaptırılıyor
Aksaray’da kışlık hazırlıklar başladı. Taze domatesin bol olduğu günleri değerlendiren vatandaş kışlık domates ve biber ..
Ateşli Silahla Yaralandılar
Aksaray’ın Ağaçören ilçesi Hacı Ahmet Davutlu köyünde oluşan olayda iki kişi ateşli silahla yaralanınca hastanede tedavi..
Hızarla Odun Yerine Bacağını Kesti
Aksaray’ın Yavuz Sultan Selim Mahallesinde meydana gelen olayda bir kişi evinde odun kesmek için kullandığı hızara bacağ..
Trafik Kazaları Tam Gaz
Aksaray’ın Sanayi Kavşağı, Topakkaya kasabası, OSB yolu, Adana yolu 20. Kilometre ile Yenikent kasabasında meydana gelen..
Kazalar Tam Gaz
Aksaray’ın Gülağaç ilçesi, Fatih Mahallesi, Ağzıkarahan, Genç Osman Köyü çıkışı ile Siloların arkasında oluşan trafik ka..
Delici Kesici Aletle Yaralandı
Aksaray’ın Çankaya köyünde oluşan olayda bir kişi kesici delici aletle yaralanınca hastaneye kaldırılarak tedavi altına ..
Sultanhanı İlçe Olmayı Kutluyor
Yayımlanan yeni Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile Aksaray'ın Sultanhanı beldesinin ilçe olması büyük bir mutlulukta kut..
Fidye İçin Çocuk Kaçıran Şüphelilerden 2’si Tutuklandı
Aksaray’da bir petrol istasyonuna kar maskeleri ile ateş açarak bir kişinin yaralanmasına neden olan ve petrol istasyonu..
Adalet Önüne Çıktılar
Aksaray’da bir akaryakıt istasyonuna kar maskeleri ile ateş ederek bir kişiyi yaraladıktan sonra petrol istasyonunda bul..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI