Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Sosyal Medya Alışverişi Esnafı Zorluyor
Sosyal medya hayatımızın her alanında olduğu gibi alışveriş alışkanlıklarımızı da etkiliyor.
Randevu Almak İşleri Kolaylaştırıyor
Kurban Bayramı’nın yaklaşmasıyla müşteri yoğunluğuna şimdiden başlayan esnafların başında gelen Berberler, ihtiyaca ceva..
Akaryakıt İstasyonunu Kurşunlayıp, 11 Yaşındaki Çocuğu Kaçırdılar
Aksaray’da bir petrol istasyonuna silahla ateş açan 2 kişi, petrol istasyonundaki bir kişiyi yaraladıktan sonra market k..
Bıçakla Yaralandılar
Aksaray’ın Demirci Kasabası ile Belediye arsaları civarında meydana gelen iki ayrı olayda iki kişi çıkan kavgalarda bıça..
Pompalı Tüfekle Kendini Vurdu
Aksaray’ın Taşpınar Kasabası girişinde meydana gelen ilginç olayda bir kişi kendi pompalı tüfeğinden çıkan saçmalarla ya..
İnşaattan Düşünce Öldü
Aksaray’ın Adana yolunda bulunan bir inşaatın 3. Katından aşağıya düşen bir kişi hastanede yapılan tüm müdahalelere rağm..
Kaçak Sigara Operasyonu: 1 Tutuklama
Polisin düzenlediği operasyonda 7 bin 900 paket gümrük kaçağı sigara ve 768 paket gümrük kaçağı nargile folyosu ele geçi..
Trafik Kazalarında Yaralandılar
Aksaray’ın Ihlara kasabası, Ağaçlı kavşağı, Yeşilova jandarma bölgesi, Güzelyurt ilçesi, Yavuz Sultan Selim Mahallesi, N..
Cisim Elinde Patladı
Aksaray’ın Pınar Mahallesinde meydana gelen olayda bir kişi evinden markete giderken evinin yakınlarındaki sokakta buldu..
Başkan Karatay İstifa Etti
20 Aralık 2014 tarihinden itibaren Sayın Cumhurbaşkanımızın Sayın Başbakanımızın ve halkımızın teveccühü ile Aksaray i..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI