Reklam
Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Ortaköy İtfaiyesine AFAD’dan Malzeme Desteği
AFAD Müdürlüğünce başlatılan Aksaray’a bağlı 7 ilçe belediyesi itfaiyelerinin arama-kurtarma malzemeleri yönünden deste..
CHP adayları Sanayi Esnafını Dinledi
CHP milletvekili adayları Ali Abbas Ertürk ve Ramazan Fidan Sanayi Sitesini ziyaret ederek esnafın sorunlarını dinledile..
Yeni Girişimciler İçin İki Kurs Açılıyor
Aksaray İŞKUR İl Müdürlüğü ve Engelli Anneleri Derneği tarafından açılan girişimcilik kursları için başvurular 18.05.201..
Eroğlu 51 Milyonluk Yatırımla Aksaray’a Geliyor
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Aksaray programı kapsamında Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü ta..
AK Parti Liste Belli Oldu
24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri hazırlıklarını sürdüren AK Parti’de Adaylar belirlendi. A..
33 Saatlik Bebek Ameliyat Edildi
Karında şişlik ve kaka yapamama şikayeti ile Niğde’den, Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilen..
Aksaray Belediyesi Çalışmalarıyla Şehri Şantiyeye Çevirdi
Haluk Şahin Yazgı Başkanlığındaki Aksaray Belediyesi, il merkezi genelinde başlattığı alt yapı ve üst yapı çalışmalarıyl..
Hint Keneviri Operasyonu
Aksaray’da polisin bir evin bahçesinde yaptığı aramada 217 kök Hint keneviri ele geçirildi. Olayla ilgili 1 kişi gözaltı..
Dağ Katliamı Lanetliyorum
Mazlumların gür sesi, kimsesizlerin umudu liderim Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında, dim dik zalimlerin karşısında duracağ..
Otomobilin Hızını Sabitleyen Sürücü Yolcu Koltuğuna Oturdu
Aksaray’da otomobilin hızını sabitleyerek yan koltuğa geçen trafik magandası hem kendi canını hem de diğer araç sürücüle..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI