Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

ATSO’dan Üyelerine Büyük Kolaylık
Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) dijital dönüşüm projesi kapsamında üyelerine yönelik olarak bir projeyi daha haya..
Aksaray Kazandı
Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök’ün girişimleri, Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Gümrük ve Ticaret Bakan..
CHP’li İnce’den Parti Genel Başkanlarına İstifa Önerisi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yalova Milletvekili Muharrem İnce, iki seçimde partiyi birinci parti yapamayan genel başka..
Muhtarlardan Jandarmaya Destek Ziyareti
Aksaray'da bir araya gelen köy ve mahalle muhtarları, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye'nin Afrin bölgesin..
ATSO Üyelerinden Teknik Gezi
Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) üyeleri Kayseri 2’inci Ana Bakım Merkezi Komutanlığına düzenlenen teknik gezi pro..
Başkan Yazgı, Halk Gününde Vatandaşları Dinledi
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, her hafta düzenlenen halk gününde vatandaşları makamında kabul ederek sorunl..
Elbise Askısı Dolu Kolilerden Kaçak Sigara Çıktı
Aksaray’da polisin şüphe üzerine durdurduğu tırda elbise askısı dolu kolilerin içerisinde 40 bin paket gümrük kaçağı sig..
Sahte Kimlikle Yakalanan Hırsızdan Şok Eden Sözler
Aksaray'da taş atarak oyalama yöntemiyle gerçekleştirilen hırsızlık suçundan aranan Abbas A, bu kez ortaya Şanlıurfa'nın..
14 Öğrenci Gıda Zehirlenmesi Şüphesiyle Hastaneye Kaldırıldı
Aksaray’da öğrenci yurdunda kalan 14 öğrenci gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı...
Traktörün Altında Kalarak Can Verdi
Aksaray’da tarla sürdükten sonra traktördeki pulluğu çıkarmak isteyen çiftçi, traktörün arka tekerleğinin altında kalara..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI