Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Adliye Arkasında Bıçaklandı
Aksaray’ın Adliye arkası trafo civarında çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu bıçaklanan bir kişi hastanede tedavi..
Kış Günlerinin Vazgeçilmezi Pekmez
Soğuk kış günlerinin vazgeçilmez besin kaynaklarından biri olan pekmez, birçok farklı yöntemlerle üretilirken, içeriğind..
“Türk Eğitim-Sen İddialı Bir Sendikadır”
Türk Eğitim-Sen Aksaray Şubesi 6. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Tekrar Türk Eğitim-Sen Şube Başkanlığına seçilen..
Altın, Gümüş Piyasasını Hareketlendirdi
Sürekli yükselişte olan altın, gümüş sektörünü hareketlendirdi. Altın alamayan vatandaşlar gümüşü tercih etmeye başladı...
Meydanda 11 Anıt İle Değerlerimiz Anlatılıyor
İlimiz 15 Temmuz Milli İrade Meydanına dikilen anıtlar ile Aksaray’ın değerli şahsiyetlerinin hayatları anlatıldı. Aksar..
OSB’de Eksikliklerin Giderilmesi İçin Çalışılıyor
Aksaray Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantısı Vali Aykut Pekmez Başkanlığında Aksaray Organize Sanayi Bölge ..
Kamu Yatırımları Toplantısı Yapıldı
Aksaray’da, devam eden kamu yatırımlarının kurumlar arası koordinasyonun sağlanması amacıyla Kamu Yatırımları Toplantısı..
Sibop Kapaklarını Söken Çocuklar Kameralara Yakalandı
Aksaray’da otomobillerin lastiklerinden sibop kapaklarını alan çocuklar mahalle esnafını bezdirdi.
7’si de Tutuklandı
Aksaray’da polisin kürekle bahçe kazıp uyuşturucu aradığı operasyonda gözaltına alınan 7 kişi çıkarıldıkları mahkemece t..
Topakkaya’daki Kazada 1 Kişi Hayatını Kaybetti
Aksaray’da bir tır ile iki otomobilin karıştığı ve 7 kişinin yaralandığı trafik kazasında 1 kişi tedavi gördüğü hastaned..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI