Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Süt Sağarken Elektrik Çarptı
Aksaray’ın Ortaköy ilçesi Şaban sarı köyünde oluşan olayda bir kişi kendi işinde süt sağma makinesinde bulunan elektrik ..
Polisten Kaçan Sürücü Kovalamaca Sonucu Yakalandı
Aksaray’da polisin 'dur' ihtarına uymayan otomobil sürücüsü yaşanan kovalamacanın ardından yakalandı. Yakalanan sürücünü..
Otomobil  İle Motosiklet Çarpıştı
Aksaray’ın Otogar kavşağı ile Kurşunlu Camii arkasında meydana gelen iki ayrı trafik kazasında yaralananlar hastanede te..
Aksaray'a Şehit Ateşi Düştü
Ankara’nın Kahramankazan İlçesi'nde kız kaçırma olayında hastanede çıkan çatışmada Aksaray’ın Eskil ilçesine bağlı Çağla..
Yollar Kazadan Geçilmiyor
Aksaray’da geçtiğimiz meydana gelen trafik kazalarında yaralananlar Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altı..
Köpek Hastanelik Etti
Aksaray’ın Altınkaya kasabasında meydana gelen olayda bir kişi köpeğin saldırısı sonucu yaralanınca hastanede tedavi alt..
En Önemli Projenin Baraj Bölümü Tamamlandı
Aksaray’ın içme suyu problemlerini büyük ölçüde giderecek olan 110 Milyonluk İçme suyu İsale Hattı ile Arıtma Tesisleri ..
Modifiyeli Araçlara 16 Bin 993 TL Ceza
Aksaray'da polis ekiplerinin bir ay boyunca gerçekleştirdiği kontrollerde, modifiyeli 99 araca 16 bin 993 TL trafik idar..
Köy Okullarında Eğitim Gören Minik Öğrencilere Kırtasiye Yardımı
Aksaray’da Ziraat Odası ve Koyun Keçi Birliği tarafından köy okullarında eğitim öğretim gören ilkokul öğrencilerine kırt..
Ateşli Silahla Yaralandı
Aksaray Polis Merkezi Mıntıkası içerisinde meydana gelen ateşli silahla vurulma olayında bir kişi yaralanınca hastanede ..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI