Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Meyve Kamyonu Devrildi 1 Ölü
Aksaray’da sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği meyve yüklü kamyon refüjdeki bariyerlere çarparak karşı şeride d..
İlaç Az Kalsın Öldürüyordu
Aksaray’ın Kılıçaslan Mahallesinde meydana gelen olayda bir kişi aldığı ilaçlar nedeniyle fenalaşınca hastanede tedavi ..
Bıçakla Boğazından Yaralandı
Aksaray’ın Büyük Bölcek Mahallesinde oluşan kavga olayında bir kişi boğazında bıçakla yaralanınca hastanede tedavi altın..
8 Yaşındaki Çocuk Kaza Kurbanı Oldu
Aksaray’ın Fatih Mahallesi İtfaiye önünde meydana gelen trafik kazasında aracın iki çocuğa çarpması sonucu bir çocuk yar..
Kaza Can Aldı 1 Ölü 1 Yaralı
Aksaray’ın Organize Sanayi Bölgesi içerisinde meydana gelen trafik kazasında bir kişi hayatını kaybederken bir kişi de y..
Balık Severlerin Sezonu Açıldı
Aksaray’da av yasağının kalkmasının ardından balıkçılar sezonu da açarken, kasa kasa alabalık ise tezgâhta yerini aldı. ..
Araç ile Bisiklet Çarpıştı 1 Yaralı
Aksaray’ın Büyük Bölcek Mahallesinde bulunan bir okul yakınında meydana gelen araç bisiklet çarpışmasında bir kişi hasta..
Darp Hastanelik Etti
Aksaray’ın Organize Sanayi bölgesinde bulunan bir işyeri ile Taşpınar’da bulunan bir yerde çıkan kavgalarda darp edilere..
Ahiler Haftası Kutlandı
Aksaray’da 18-24 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen Ahilik Haftası kutlamaları yapıldı.15 Temmuz Milli İdare Meyd..
İçtiği ilaçtan Fenalaştı
Aksaray’ın Taşpazar Mahallesinde oluşan olayda bir kişi aldığı ilaçlar nedeniyle fenalaşınca Aksaray Eğitim ve Araştırma..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI