Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Kışla Birlikte Soba Zehirlenmeleri de Başladı
Aksaray da meydana gelen soba zehirlenmesi olayında karbon monoksit gazından zehirlendiği anlaşılan bir kişi hastanede t..
Elini Cama Vurunca Yaralandı
Aksaray’ın Güzelyurt ilçesi Selime köyünde oluşan olayda intihar teşebbüsünde bulunan bir kişi yaralanınca hastanede ted..
Soba Dumanından Zehirlendi
Aksaray’ın Taşpazar Mahallesinde bulunan bir apartmanda oluşan olayda sobadan çıkan dumanlar nedeniyle zehirlenen 14 yaş..
Ellerinin Hamuruyla Harç Karıp, Sıva ve Boya Yapıyorlar
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından başlatılan “Çalışma H..
Trafik Kazaları 7 Yaralı
Aksaray’ın Taşpınar Jandarma Mıntıkası, Aksaray Polis Merkezi Mıntıkası, Zafer Mahallesinde oluşan trafik kazalarında ya..
Adliye Arkasında Bıçaklandı
Aksaray’ın Adliye arkası trafo civarında çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu bıçaklanan bir kişi hastanede tedavi..
Meydanda 11 Anıt İle Değerlerimiz Anlatılıyor
İlimiz 15 Temmuz Milli İrade Meydanına dikilen anıtlar ile Aksaray’ın değerli şahsiyetlerinin hayatları anlatıldı. Aksar..
OSB’de Eksikliklerin Giderilmesi İçin Çalışılıyor
Aksaray Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantısı Vali Aykut Pekmez Başkanlığında Aksaray Organize Sanayi Bölge ..
Kamu Yatırımları Toplantısı Yapıldı
Aksaray’da, devam eden kamu yatırımlarının kurumlar arası koordinasyonun sağlanması amacıyla Kamu Yatırımları Toplantısı..
Sibop Kapaklarını Söken Çocuklar Kameralara Yakalandı
Aksaray’da otomobillerin lastiklerinden sibop kapaklarını alan çocuklar mahalle esnafını bezdirdi.
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI