Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

 “Sanayi esnafı ve Yazgı el sıkıştı Esnafın istemediği proje uygulanmayacak”
Sanayi esnafının en çok merak ettiği ‘Sanayi Projesi’ sorunu, gerçekleşen ziyaretle cevabını buldu. Ak Parti Aksaray Bel..
“68
68 Siyah İnciler Taraftar Gurubu liderlerinden Yasin Atak ve Erhan Bıyık (oççi) MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Op. Dr..
“Ya filtre takın ya da doğalgaza geçin havayı kirletmeyin”
Aksaray belediyesi, kış dolayısıyla şehirde meydana gelen hava kirliliğinin önlenmesi için apartmanlarda ve işyerlerinde..
 Aksaray Tarım Platformu TBMM’de
Tarım Platformu’nun TBMM’de milletvekili Alaboyun ile yaptığı görüşmede Aksaray’da düzenlenecek olan tarım ve hayvancılı..
ASÜ-Mercedes İşbirliği Yeni Boyutlar Kazanıyor
Mercedes Benz-Türk Aksaray Kamyon Fabrikası Müdürü Klaus Pfeifer, ASÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Acar’ı makamında ziyaret..
Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray Belediye Başkan adayı Rıfkı Karabatak seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.Çalı..
Çiftçi Eğitimleri Devam Ediyor
Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğümüzün Aksaray Ziraat Odası ile ortaklaşa organize ettiği ve çiftçilerimizin tarım..
“Verem Tedavi edilebilir ve  korunulabilir bir hastalıktır”
Verem Savaş Haftası nedeniyle Aksaray Devlet Hastanesi Mustafa Yazıcı Göğüs Hastalıkları Kliniği Uzmanlarından Dr. Yalçı..
Aksaray’da fabrika deposunda yangın
Aksaray-Adana karayolu üzerinde faaliyet gösteren bir fabrikanın yan tarafında bulunan prefabrik depo alev alev yandı...
AKMÜB  Üyelerine  İşsağlığı Ve Güvenliği Semineri Yaptı
AKMÜB yeni çıkan yasa ile yürürlüğe giren iş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında üyelerini bilgilendirme semineri ya..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI