Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

ALEV ALEV YANGIN PANİĞİ
Aksaray’da boş bir arazide bulunan ev eşyalarının alev alev yanması sonucu çıkan yangın, itfaiye tarafından söndürüldü..
Başkan Yazgı “Vatandaşlarımız Söyleyecek Biz Geçekleştireceğiz”
Aksaray Belediyesi Başkan Haluk Şahin Yazgı döneminde başlayan değişiklik ve yenilikler, Aksaray belediyesi tarihinde il..
Sağlık Çalışanlarından “Birliktelik günü”
Aksaray Kamu Hastaneleri Birliğine bağlı sağlık kurumlarında görev yapan sağlık çalışanları, Ağaçlı Melendiz Otel’de bi..
Toplantılarda Gazlı İçecek Yerine Süt İçilsin
Sosyal Güvenlik Haftası dolayısıyla Aksaray Merkez İlçe Süt Üreticileri Birliği Başkanı Esat Zengin’i ziyaret eden SGK M..
Sema Fen Lisesi Öğrencisi Bilişim Olimpiyatlarında Dünya 3.Sü
Dünyanın dört bir yanından genç bilişimcilerin yarıştığı ve bu sene 12.si düzenlenen ‘İnfomatrix - 2014 Bilişim Olimpiya..
İş Hanında Yangın Paniği
Aksaray’da bir iş hanının asansör boşluğunda bilinmeyen nedenden çıkan yangın han sakinlerine korku dolu anlar yaşattı..
Taciz İddiası İle 1 Kişi Gözaltına Alındı
55 yaşındaki bir kişinin, yolda yürürken bir bayana elle taciz ettiği iddia edildi. Şüpheli polis ekiplerince gözaltına ..
Hibe Destekli Makine Ekipman Müracaatları Başladı
Bakanlığımız, tarımsal faaliyetler için geliştirilen yeni teknolojilerin üreticiler tarafından kullanımını yaygınlaştıra..
Başkan Yazgı” Aksaray’ımıza Güzel Şekilde Hizmet Vereceğiz”
Sivil toplum kuruluşlarının Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. ..
Azerbaycan’da İki Üniversite İle Anlaşma İmzalandı
Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Bakü Devlet Üniversitesi ile “İkili Anlaşma,” Bakü Hazar Üniversitesi’yle de “Mevlana Değişim..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI