Reklam
Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

IPARD II Sektör Analiz Çalıştayı Yapıldı
Avrupa Birliği tarafından birliğe aday ülkeler için uygulanan "Katılım Öncesi Yardım Aracı Kırsal Kalkınma Programının (..
TOBB Meslek Lisesi’nin Temeli En Kısa Sürede Atılacak
TOBB’nde Akreditasyon Eğitimine Katılan Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, Burada Hisarcıklıoğlu İle Görüşerek..
İmamlara Ve Muhtarlara Organ Nakli Görevi
Sağlık Bakanlığı, organ bağışı konusunda duyarlılığı artırmak için din adamları ve yerel yöneticileri devreye sokmaya ha..
Osmanlıca eserler araştırmacı bekliyor.
Osmanlıca eserler araştırmacı bekliyor Aksaray Halk Kütüphanesi`nde edebiyat, coğrafya, tarih, fıkıh ve tıp alanlarında ..
 “Sanayi esnafı ve Yazgı el sıkıştı Esnafın istemediği proje uygulanmayacak”
Sanayi esnafının en çok merak ettiği ‘Sanayi Projesi’ sorunu, gerçekleşen ziyaretle cevabını buldu. Ak Parti Aksaray Bel..
“68
68 Siyah İnciler Taraftar Gurubu liderlerinden Yasin Atak ve Erhan Bıyık (oççi) MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Op. Dr..
“Ya filtre takın ya da doğalgaza geçin havayı kirletmeyin”
Aksaray belediyesi, kış dolayısıyla şehirde meydana gelen hava kirliliğinin önlenmesi için apartmanlarda ve işyerlerinde..
 Aksaray Tarım Platformu TBMM’de
Tarım Platformu’nun TBMM’de milletvekili Alaboyun ile yaptığı görüşmede Aksaray’da düzenlenecek olan tarım ve hayvancılı..
ASÜ-Mercedes İşbirliği Yeni Boyutlar Kazanıyor
Mercedes Benz-Türk Aksaray Kamyon Fabrikası Müdürü Klaus Pfeifer, ASÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Acar’ı makamında ziyaret..
Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray Belediye Başkan adayı Rıfkı Karabatak seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.Çalı..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI