Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Anadolu Gençlik Derneği“Mekke’nin Fethi” Programı Düzenledi
Anadolu Gençlik Derneği Aksaray Şubesi Mekke’nin Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V) tarafından fethedilişinin yıldönüm..
ASÜ “İyilikte Yarışan Sınıflar” Projesini Destekliyor
İnsani Yardım Vakfı (İHH) tarafından başlatılan “Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var, İyilikte Yarışan Sınıflar” adlı pr..
Eğitimin Ardından Katılımcılar ISO İç Denetçisi Oldu
Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Bilim Teknik Topluluğu, Dünya Bilim ve Eğitim Federasyonu ve Sürekli Eğitim ve Kalite Derneği..
  “Esnaf Ziyareti Kalealtı Caddesinde Devam Etti ”
Milletvekili İlknur İnceöz, Ak Parti İl Başkanı Fatih Yıldırıcı, Belediye Başkan Adayı Haluk Şahin Yazgı, esnaf ziyaret..
Aksaray Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanlığının Düzenlediği "Otizm Eksiklik Değil Farklılıktır!" Konulu Yardım Kampan..
Aksarayda kaçak sigara ve 58 kilogram esrar operasyonu
Aksaray'da bir otomobilde yapılan aramada 58 kilo 500 gram esrar ile bir Kamyonda yapılan aramada, 11 bin 750 paket kaça..
“Ak Partili Hanımlardan STK Ziyaret”
Ak parti Aksaray İl Kadın Kolları Başkanı Sevinç Kasal, Hasibe Yazgı ve Kadın Kolları Yönetim Kurul Üyeleri ile bir..
“Yeniyılınızı en kalbi duygular ile kutluyorum”
MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Rıfkı Karabatak yeni yıl dolayısıyla yaptığı basın açıklamasında, Aksaray halk..
‘Mustafa Kutlu’ Paneli Düzenlendi
Başkan Nevzat Palta: “Yarınlarımızı, geleceğimizi oluşturmak konusunda iyi ve hayırlı insanların yetiştirilmesi gerekir”..
ASÜ’de İşbirliği Protokolleri İmzalandı
Aksaray Üniversitesi (ASÜ) şehirle bütünleşmek ve Aksaray’a hizmet edebilmek amacıyla; Aksaray Serbest Muhasebeciler ve ..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI