Reklam
Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

“Belediye personelinden Yazgı’ya sıcak karşılama”
AK Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Haluk Şahin Yazgı, Beraberinde İl Başkanı Fatih Yıldırıcı ve Belediye Meclis Üyel..
AGİAD Yönetim Kurulu Tuskonun 5.Olağan Genel Kuruluna Katıldı
Aksaray Girişimci İşadamları Derneği AGİAD üst Kuruluşu olan Türkiye Sanayicileri ve İşadamları Konfederasyonu TUSKON un..
Üniversite-Sanayi İşbirliği
Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Akademisyenleri, üniversite-sanayi işbirliğinin geliştirilmesi adına, Bilim, Sanayi ve Teknol..
Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Çavuşoğlu Yazgı'a Destek İçin Geldi
Aksaray'a gelen Çavuşoğlu, Somuncu Baba Külliyesi önünde Aksaray Valisi Şeref Ataklı, Belediye Başkanı Nevzat Palta, AK..
AGİAD Kurumsallaşma Programının İlk Eğitimi Yapıldı
AGİAD Genç komisyonunun düzenlemiş olduğu AİLE ŞİRKETLERİNDE KURUMSALLAŞMA EĞİTİM PROGRAMI’ nın ilk eğitimi olan ETKİLİ ..
Defterdar Ve Daire Müdürleri Mali Müşavirleler Odasını Ziyaret Ettiler
Muhasebe haftası kutlamaları ile ilgili Aksaray Defterdarı Ali Aykaş, Defterdar Yardımcısı Mehmet Moğol, Vergi Dairesi M..
 Tekstil Firmaları İstişare Toplantısı Yaptı
Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası 3. Meslek Komitesi ( tekstil firmaları ) tarafından organize edilen kahvaltıya ilimiz OS..
Başkan: “Birlik, Beraberlik, Kardeşlik Güzel İşler Ortaya Çıkarır”
Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta Aksaray Ziraat Odası’nı ziyaret etti. Ziyarete Ak Parti Aksaray eski İl Başkanı La..
 Biz Yandık Siz Yanmayın
Aksaray MHP il Teşkilatı Tarafından Hatay Milletvekili Şefik Çirkin Suriye konulu konferansında “Biz Yandık Siz Yanmayın..
Mercedes Yöneticileri ASÜ Öğrencileriyle Buluştu
Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Bilim Teknik Topluluğu’nun (BTT) düzenlediği “Kariyer Söyleşileri” halkasına bir yenisi daha ..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI