Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Korona Virüs Nedeniyle İş Yeri Kapanan Esnaf ve İşçiye Nakit Desteği
Korona virüs tedbir ve önlemleri kapsamında Aksaray’da iş yeri kapanan esnaf ve işçiye belediye tarafından nakit desteği..
10 Nisan’da Polis Ekiplerine Tatlı İkramıyla Moral Desteği
Aksaray’da Türk Polis Teşkilatının 175. kuruluş yıl dönümü nedeniyle yollarda korona virüs önlemi alan polis, jandarma v..
Katar’dan Gelen Türkler Aksaray’da Karantinaya Alındı
Ankara Valiliğinin talebi üzerine 7 Nisan’da Katar’dan gelen 360 Türk vatandaşı Aksaray’a getirilerek yurtta karantina a..
Adliye ve Cezaevinde Korona Virüs Tedbirleri Üst Seviyede
Aksaray Adliyesi ve Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında, kurum çalışanları, hükümlü..
Vefa Sosyal Destek Grubu Aksaray’da Çalışmalarını Sürdürüyor
65 yaş üstü ve kronik hastaların sokağa çıkma sınırlandırmasının ardından kurulan ve yaş sınırını aşan vatandaşların her..
Tarım ve Hayvansal Üreticiler De Kredi Ertelemesi İstiyor
Aksaray’da tarımsal ve hayvansal üretim devam ederken üreticiler sektörel kredilerinin 3 ay faizsiz ertelenmesini istedi..
Yatırıldığı sedyeden defalarca kalkan yaralı sürücü güçlükle ikna edildi
Aksaray’da 2 otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında otomobil AVM’nin duvarına çarparak durabilirken..
Karantinaya alınan köyde tespit ve test çalışması yapılıyor
Aksaray’da korona virüs (COVID-19) testi pozitif çıkan bir vakanın ardından karantina altına alınan köyde sağlık ekipler..
Aksaray karayollarında tedbirler üst seviyede
Aksaray’da polis, jandarma ve sağlık görevlileri tüm karayollarında görev alarak ateş ölçüm ve sorgulama uygulamasını ar..
Tarımsal ve Hayvansal Üretim Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Türkiye’de korona virüs kapsamında güvenlik ve tedbir çalışmalarıyla etkin bir mücadeleyle yürütülürken, gıda üretiminin..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI