Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Toplantılarda Gazlı İçecek Yerine Süt İçilsin
Sosyal Güvenlik Haftası dolayısıyla Aksaray Merkez İlçe Süt Üreticileri Birliği Başkanı Esat Zengin’i ziyaret eden SGK M..
Sema Fen Lisesi Öğrencisi Bilişim Olimpiyatlarında Dünya 3.Sü
Dünyanın dört bir yanından genç bilişimcilerin yarıştığı ve bu sene 12.si düzenlenen ‘İnfomatrix - 2014 Bilişim Olimpiya..
İş Hanında Yangın Paniği
Aksaray’da bir iş hanının asansör boşluğunda bilinmeyen nedenden çıkan yangın han sakinlerine korku dolu anlar yaşattı..
Taciz İddiası İle 1 Kişi Gözaltına Alındı
55 yaşındaki bir kişinin, yolda yürürken bir bayana elle taciz ettiği iddia edildi. Şüpheli polis ekiplerince gözaltına ..
Hibe Destekli Makine Ekipman Müracaatları Başladı
Bakanlığımız, tarımsal faaliyetler için geliştirilen yeni teknolojilerin üreticiler tarafından kullanımını yaygınlaştıra..
Başkan Yazgı” Aksaray’ımıza Güzel Şekilde Hizmet Vereceğiz”
Sivil toplum kuruluşlarının Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. ..
Azerbaycan’da İki Üniversite İle Anlaşma İmzalandı
Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Bakü Devlet Üniversitesi ile “İkili Anlaşma,” Bakü Hazar Üniversitesi’yle de “Mevlana Değişim..
ASÜ’de Sınavlar Engellilere Uygun Şekilde Yapılacak
Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Engelsiz Birimi, Engelliler Haftası münasebetiyle bir “Kaynaşma ve Tanışma Yemeği” düzenledi...
Türkiyenin Başı Sağolsun
Sosyal Güvenlik Haftası dolayısıyla Aksaray Girişimci İşadamları Derneği AGİAD ı SGK Müdürü Saffet ÇALIŞKAN ve Müdür yar..
Aksaray'da Tır Köprüye Takıldı
Aksaray merkez İl özel idare kavşağında bulunan alt geçitten geçmeye çalışan tır şoförü yüksekliği tam olarak hesaplamay..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI