Reklam
Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Türkiyenin Başı Sağolsun
Sosyal Güvenlik Haftası dolayısıyla Aksaray Girişimci İşadamları Derneği AGİAD ı SGK Müdürü Saffet ÇALIŞKAN ve Müdür yar..
Aksaray'da Tır Köprüye Takıldı
Aksaray merkez İl özel idare kavşağında bulunan alt geçitten geçmeye çalışan tır şoförü yüksekliği tam olarak hesaplamay..
Vali Ataklı “Aksaray’ın Öncelikli Sorunu Tanıtım”
Aksaray’daki gazete ve tv temsilci ve çalışanları ile kahvaltıda buluşan Aksaray Valisi Şeref Ataklı burada önemli bilgi..
Kamberoğlu Demir Nakliyat 25 Adet Mercedes Çekici İle Filosunu Genişletti
Kamberoğlu Demir Nakliyat hizmetinin yanında ithalat, ihracat, gümrükleme, depolama ve dâhili taşıma gibi hizmetler de s..
Vali, Komutan Ve Başkan’dan Örnek Davranış
Aksaray Valisi Şeref Ataklı,Jandarma Komutanı Albay Levent Ölmez ve Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı "4. Geleneksel E..
ASÜ Bayan Hentbol Takımı Ünilig’i Üçüncü Tamamladı
Ünilig Hentbol Bayanlarda Aksaray Üniversitesi (ASÜ) ile Akdeniz Üniversitesi üçüncülük mücadelesi için karşı karşıya ge..
Aktif Eğitim- Sen’den Anneler Günü’ne Özel Program
AKTİF EĞİTİM SEN’İN BAYAN ÜYELERİ KAHVALTIDA BULUŞTU AKTİF EĞİTİM- SEN BAYAN ÜYE SAYISINDA TÜRKİYE BİRİNCİSİ ‘HERGÜN ..
Engellilere
Aksaray İl Jandarma Komutanlığı’nca düzenlenen temsili askerlik töreninde, engelli bir genç, annesinin sevinçten ağladığ..
Nilüfer Derneği Ceza İnfaz Kurumunda Anneler Gününü Kutladı
Mayıs 2014 tarihinde Aksaray Nilüfer Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Sayın Ümmü Gülsüm SAMETOĞLU’nun başkanlığında der..
AKMÜB İstanbul Yapı Fuarına Katıldı
Aksaray Müteahhitler Birliği üyeleri ile birlikte İstanbul yapı fuarına katıldı. Konya’dan uçakla İstanbul’a geçen AKMÜB..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI