Reklam
Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

2013 Yılı Kaza Rekoru Aksaray’ın
Türkiye İstatistik Kurumunun (TÜİK) açıkladığı verilere göre Aksaray’da 2013 yılında toplam 1208 yaralamalı ya da ölümlü..
Tarihi Sikkeleri Kuyumcuya Satmak İsterken Yakalandı
Aksaray’da Elindeki Sikke Ve Kolyelerden Oluşan Tarihi Eserleri Kuyumcuya Satmak İsteyen Bir Kişi, Polis Ekiplerince Yak..
MHP’den ATSO Başkanı Koçaş’a İadeyi Ziyaret
Bir süre önce Genel Merkez tarafından MHP İl Başkanlığı görevine getirilen Ayhan Erel’e hayırlı olsun ziyaretlinde bulun..
Başkan Yazgı “100 Yeni Parkın İhalesini Gerçekleştirdik”
Haluk Şahin Yazgı, Başkanlığındaki Aksaray Belediyesi 100 adet çocuk parkının ihalesini gerçekleştirerek belediye tarihi..
ASÜ’lü Her Öğrencinin Bir Ağacı Olacak
Aksaray Üniversitesi (ASÜ) ile Konya Orman Bölge Müdürlüğü işbirliğiyle; öğrenciler ve toplumda orman sevgisi oluşturmak..
Aksaray’da Hırsız Polis Kovalaması
Aksaray’da 2 hırsızlık şüphelisi, boş sandıkları daireye kapısını kırıp girmek istedikleri sırada ev sahibiyle karşılaşt..
Organize Sanayi Yolu Asfaltlandı
Aksaray Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, oruca ve sıcağa rağmen şehrin muhtelif bölgelerinde sıcak asfal..
Belediye Personeli Sağlık Taramasından Geçiriliyor
Aksaray belediyesinde çalışan tüm personel, genel sağlık taramasından geçiriliyor. Sağlık İşleri Müdürlüğünde görevli he..
Aksaray'da Veteriner Hekimlere Plaket
Aksaray’da Veteriner Hekimler Odası tarafından gerçekleştirilen programla meslekte 30 ve üstü yılı dolduran veteriner he..
Mersin Valisi'nden Aksaray’a Ziyaret
Mersin Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Aksaray Valisi Şeref Ataklı’yı ziyaret etti
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI