Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Hem Çiftçiye Hem Vatandaşa Uyarı
Yaklaşan hasat sezonu öncesi vatandaşları uyaran Ziraat odası başkanı Koçak tarlalara yanıcı ve yakıcı özelliği bulunan ..
Trafiğe Bir Yılda 51 Kurban Verdik
Aksaray il ve ilçeler genelinde 2018 yılı içerisinde meydana gelen trafik kazalarında toplam 51 vatandaşımız hayatını ka..
Okul Duvarının Çiti Eline Saplandı
Aksaray merkez Çerdiğin mahallesinde bulunan bir okulda meydana gelen olayda eline duvar çiti saplanan öğrenci itfaiye e..
Kocaeli’nden Çarptı Aksaray’da Yakalandı
Aksaray’da polis ekipleri Kocaeli’nden dolandırıcılık yöntemi ile elde edilen bir kamyon dolusu ayçiçeği yağı ele geçird..
Dolandırıcılar Her Yolu Deniyor
Aksaray il emniyet müdürlüğü son dönemde ilimizde bazı işadamlarının ismini kullanarak dolandırıcılık yapıldığının tespi..
Yonca İhracatında Üçüncüyüz
Son yıllarda özellikle Yenikent kasabasında yaygın olarak ekilmeye başlanan yoncada Aksaray tam anlamıyla bir marka şehi..
20 Suçtan 18 Yılla Aranıyordu
Aksaray Asayiş şubesine bağlı polis ekipleri 20 farklı suçtan 18 yıl Kesinleşmiş hapis cezası bulunan bir bayanı yine su..
Evlilik Vaadiyle Dolandırdı
Aksaray’da 78 yaşındaki bir adamı evlendirme vaadiyle dolandıran bir kişi polis ekipleri tarafından yakalanırken suç ort..
Aranan 4 Kişi Yakalandı
Aksaray’da çeşitli suçlardan aranan ve haklarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan 4 kişi polisin operasyonuyla yakaland..
Ziraat Odası Traktör ve Römorklara Reflektör Taktı
Aksaray’da ekim ve dikim sezonunun başlamasıyla birlikte Ziraat Odası Başkanlığı tarafından yaşanabilecek trafik kazalar..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI