Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Aksaray Belediyesi Bir İlki Daha Hayata  Geçirdi
Türkiye’nin sayılı emekli evlerinden biri olan modern Emekliler Dinlenme Evi yarın saat 12.30 da törenle hizmete açıldı...
Çaldığı Otomobille 1 Saat Sonra Yakalandı
Aksaray’da gece yarısı çaldığı otomobille kaçtıktan bir saat sonra polis tarafından yakalanan hırsızlık şüphelisi, çıkar..
SODES Kadınlara Umut Oldu
Ortaköy İlçesine bağı Kümbet Köyünde SODES Projesi kapsamında oluşturulan dikiş atölyesi sayesinde meslek sahibi olan ka..
Belediyespor Voleybol Takımı Kilisi Ezdi Geçti
Aksaray Belediyespor Voleybol takımı ile 7 Aralık Kilis Üniversitesi Voleybol takımı karşı karşıya geldi. Nefes kesen ka..
Aksaray Belediye Personeli Sağlık Taramasından Geçiriliyor
Aksaray Belediyesi bünyesinde çalışan işçi, memur tüm personelin elektrokardiyografi ve tansiyon ölçümleri gerçekleştiri..
Aksaray Belediyesi Emekliler Dinlenme Evi Hizmete Açılıyor
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ve ekibi, 300 kişilik kapasitesi ile Türkiye’nin sayılı emekli evlerinden bir..
“ASÜ İçin Çal” Ekibi Dönemin İlk Konserini Verdi
Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Melayib Bilgin öncülüğünde bir araya gelen ..
Vali Ataklı ‘Tuz Gölü Yeraltı Doğalgaz Depolama Projesi devam ediyor’
Tuz Gölü'nün güneyinde Sultanhanı Kasabası sınırları içerisinde yer alan alanda 1 milyar metreküp doğalgazın depolanarak..
IPARD Hibe Başvuru Çağrıları Başladı
TKDK Aksaray İl Koordinatörlüğü 10 Kasım 2014 günü 13. Başvuru Çağrı ilanını yayınladı.
Bir Tır Kaçak Sigara Elegeçirildi
Aksaray’da nakliye Tırı'na operasyon düzenleyen polis çeşitli markalarda 150 bin paket gümrük kaçağı sigara ele geçirdi...
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI