Reklam
Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Aksaray Sahte Para Alarm
Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü’nce, hayvan pazarlarında yaşanan sahte para dolandırıcılığını önlemek amacıyla vatandaşları..
Vali Şeref Ataklı ‘Acil çağrıların yüzde 90’ın gereksiz çağrılardan oluşuyor’
Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Komisyon Toplantısı Vali Şeref Ataklı Başkanlığında yapıldı. Acil çağrıların yüzde..
İple Kendini Asan Şahsı Komşusu Kurtardı
Aksaray’da İmalathanede Doğal Gaz Borusuna Bağladığı İple "Kimse Sorumlu Değildir" Notu Yazarak Kendini Asan Şahıs, Son ..
Filmleri Aratmayan Uyuşturucu Operasyonu
Aksaray’da uyuşturucu tacirlerine göz açtırmayan polis, sokak satıcısı olarak tabir edilen uyuşturucu tacirlerine yöneli..
İtfaiye Yanan Eve Pencereden Girdi
Aksaray’da müstakil bir evde çıkan yangın paniğe neden olurken, içeride birilerinin olabileceği ihtimali üzerine bir tar..
Hurdaya Dönen Otomobilden Ufak Sıyrıklarla Kurtuldular
Aksaray’da otomobilin refüje çıkarak ağaçlara çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında otomobil adeta hurdaya döne..
Ak Parti Teşkilatında Herkes Eteğindeki Taşı Döktü
Ak Parti Aksaray İl Başkanlığının 42. inci İl Danışma Meclisi Toplantısı Hizmetiçi Eğitim Enstitüsünde gerçekleşti. ..
İzinsiz Havai Fişek Atana Ceza
Emniyet Müdürlüğümüz tarafından ilimizdeki havai fişek ve benzeri piroteknik maddelerin izinsiz ve usulüne aykırı kullan..
TOBB Başkanı Bugün Aksaray’da
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yeni Hizmet Binasının..
 “Geleceğimiz Gençlerimiz”
Bu gün Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü Polisevi’nde Sayın Valimiz Şeref ATAKLI ve protokol üyelerinin katılımıyla gerçekleş..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI