Reklam
Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Çobanlara Eğitim Kursu Açılıyor
Nüfusunun Yüzde 80’inin Tarım Ve Hayvancılıkla Geçimini Sağladığı Aksaray’da Yaşanan Çoban Sıkıntısına Karşı Çobanlara Y..
Aksaray’da Esnaf Sayısı Arttı
Aksaray Esnaf Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Doğan Ceylan bir açıklama yaparak diğer yıllara göre geçtiğimiz yıl A..
Aksaray’ın Yeni Yaşam Alanında Sona Yaklaşılıyor
TOKİ bölgesine yapımı hız kesmeden devam eden, Cumhuriyet Mahallesi Spor Kompleksi Rekreasyon Alanları Projesinde sona y..
Modern Muhtarofisleri Hizmete Giriyor
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, seçim öncesi verdiği sözleri tek tek yerine getiriyor.
Hayvancılığa Hibe Desteği
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Aksaray’ında içinde bulunduğu 35 ille koyun-keçi işletme ve damızlık erkek hayvan ..
ATSO Resmen Akredite Oda Oldu
Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO ) Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından başlatılan Akreditasyon Sistemi ka..
Gazetecilerden Seçimleri Boykot Kararı
Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü tarafından Anadolu Gazete Sahipleri içinden seçilecek ve BİK genel kurul üyesi o..
Aksaray Emin Ellerde
Özellikle son dönemde Aksaray il Emniyet Müdürlüğünün yapmış olduğu başarılı çalışmalar nedeniyle vatandaşların Emniyete..
MÜSİAD’ın Yeni Yönetiminden Başkan Yazgı’ya Ziyaret
MÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Dağdaş ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şah..
 “Aksaray’ımıza Güzel Hizmetler Yapacağız”
Aksaray Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Himmet Durgut, Başkan Yazgı’ya Aksaray’a yapılması planlanan sa..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI