Reklam
Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Kavgada Bıçaklandı
Aksaray’ın Eskil ilçesi Akgöl yaylasında meydana gelen bıçaklanma olayında bir kişi önce Eskil Devlet Hastanesine, orada..
Nihayet O Yol genişliyor
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’nın göreve gelmesiyle birlikte şehrin muhtelif yerlerinden başlatılan yol gen..
Başıboş Sokak Hayvanlarına Örnek Olacak Çözüm
Aksaray Belediyesi, mevcut Hayvan Barınağına ek olarak kapasitesi, yapılan işlemleri ve mimari yeterliliği ile modern bi..
Vali Ataklıdan, Hava Radar Kıta Komutanlığınına Ziyaret
Aksaray Valisi Şeref Ataklı, Türk hava sahasının kontrolü amacıyla kurulan Ekecik Hava Radar Kıta Komutanlığını ziyaret ..
Aksaray Ak Parti'de Ödül Töreni
1 Kasım seçiminde Türkiye’de yüzde 49,5 oy oranı ile tek başına iktidara gelen ve yüzde 71,62 oy oranı ile bir rekor kı..
Koca Dayağı Hastanelik Etti
Aksaray’ın Kurtuluş mahallesinde meydana gelen eşini darp etme olayında vücudunun değişik yerlerinden yaralanan 23 yaşın..
Trafik Terörü Durmuyor 5 Yaralı
Aksaray’ın Yavuz Sultan Selim mahallesinde meydana gelen trafik kazasında 5 kişi vücutlarının değişik yerlerinden yarala..
Çalıntı Motorla Kaza Yapıp Kayıplara Karıştı
Aksaray ‘ın Ereğil Kapı mahallesinde meydana gelen çift taraflı trafik kazasında bir kişi vücudunun çeşitli yerlerinden ..
Kolunu Makineye Kaptırdı
Aksaray’ın Organize Sanayi Bölgesinde bir işyerinde meydana gelen olayda bir kişi kolunu çalıştığı işyerinde ki makineni..
İtfaiye Erinden Kurtardığı Anne ve Bebeğine Ziyaret
Aksaray’da, iki katlı bir binanın birinci katında çıkan yangında 4 aylık bebeği kurtaran itfaiye eri, hastanede tedavi g..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI