Reklam
Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Öğrencilerin Performans Çalışmaları Okulun Her Köşesinde
Aksaray’da Hüseyin Cahit Korkmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri yaptıkları birbirinden renkli performans ç..
Jandarmadan Uyuşturucu Operasyonu
Aksaray’da ticari taksiye uyuşturucu operasyonu düzenleyen jandarma, 8 kilo kubar esrar, 100 gram Metaamfetamin ve 300 g..
İlçe Müdürü Hayatını Kaybetti
Aksaray'ın Eskil İlçe Tarım Müdürü Muharrem Sucu trafik kazasında hayatını kaybetti.
Aksaray Belediyesinden Sahipsiz Hayvanlara Sıcak Yuva
Türkiye’nin en modern Sahipsiz Hayvanları İyileştirme Merkezlerinden birisi olan Aksaray Belediyesine ait Rehabilitasyon..
Çıkan Kavgada Yaralandılar
Aksaray ‘ın Ortaköy ilçesinde meydana gelen iki ayrı kavga olayında iki kişi vücutlarının değişik yerlerinden yaralanınc..
İşyerinde Parmağı Kesildi
Aksaray ‘ın Organize Sanayi Bölgesinde bulunan bir fabrikada meydana gelen iş kazasında bir kişi parmağını kestirince, A..
6 Ayrı Vaka’da 13 KİŞİ SOBADAN ÇIKAN GAZLA  ZEHİRLENDİ
Aksaray’ın 6 ayrı yerinde meydana gelen sobadan çıkan karbon monoksit gazıyla zehirlenme olayında 13 kişi Aksaray Devlet..
 İhtiyar Balıkçılar Kar Üstünde Güreş Tuttu
Aksaray’da sekiz balıkçı, Mamasın barajı bölgesinde kar üstünde önce mangal keyfi yaşadı sonra güreş tutarak gönüllerinc..
İntihar Ölüm Getiriyordu
Aksaray ‘ın Paşacık mahallesinde meydana gelen olayda bir kişi intihara teşebbüs edince kaldırıldığı Aksaray Devlet Hast..
Kesici Aletle Yaralandı
Aksaray ‘ın Güzelyurt Emirgazi mahallesinde meydana gelen kesici, delici aletle yaralanma olayında bir kişi Aksaray Devl..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI