Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

İnceöz'ün Acı Günü
AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, yaşamını yitiren 83 yaşındaki teyzesi Elife Kılıç'ın cenaze törenine katıldı...
Vali’nin Desteği Yatırımcıyı Mutlu Ediyor
Vali Şeref Ataklı Aksaray Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren MAGNA Otomotiv Sanayi ve TERMOFORM Plastik Sanayi..
İki Katlı Binadan Düştü
Aksaray ‘ın Yunus Emre Mahallesinde meydana gelen olayda bir kişi iş için çıktığı binanın ikinci katından aşağıya düşünc..
Sobadan Çıkan Gazdan Zehirlendiler
Aksaray’ın Akin Köyünde meydana gelen sobadan çıkan karbon monoksit gazından zehirlenme olayında üç kişi nerdeyse canlar..
İlaç Hastanelik Etti
Aksaray’ın Güzelyurt İlçesi Gaziemir köyü, Büyük Bölcek Mahallesi ile merkezde bulunan bir bakım evinde meydana gelen ay..
Motor Ölüme Götürüyordu
Aksaray ‘ın Eskil ilçesinde meydana gelen tek taraflı trafik kazasında bir kişi kullandığı motordan düşünce hastanelik o..
Üzerine Kapı Düştü
Aksaray’ın Güzelyurt ilçesi merkezinde meydana gelen olayda 3 yaşındaki bir çocuğun üzerine kapı düşünce kendisi Aksaray..
İçtiği İlaç Öldürüyordu
Aksaray Merkeze yakın bir yerde bulunan bir koordinasyon merkezinde meydana gelen olayda 17 yaşındaki bir genç kız içtiğ..
MHP Aksaray İl ve İlçe Teşkilatını Kapattı
MHP Genel merkezi Aksaray’ın da aralarında bulunduğu 4 il ile Aksaray Merkez İlçe teşkilatını yeni teşkilat kurulana kad..
Okul Öğrencisine Motosiklet Çarptı
Aksaray’ın Yeşilova köyü içerisinde meydana gelen öğrenciye motosiklet çarpması olayında bir kişi yaralanınca Aksaray De..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI