Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Kaçakçılara 4 Ayda Ağır Darbe Vuruldu
Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri 2016 yılının ilk gününden bu güne ..
Bankadaki Hesabı ve Parası İnkar Edildi
Aksaray’da bir banka şubesine kefen param diyerek yatırdığı 1590 TL. ve banka hesabı banka görevlilerince inkar edildi...
Öğrencilerden İyilik Yürüyüşü
Değerler Eğitim Merkezi Aracılığıyla Bir Araya Gelen Üniversite Öğrencileri, Terör Olaylarına Tepki Ve Çatışmalarda Şehi..
4 Kişi Hastanelik
Aksaray ‘ın Belediye arsaları ile Ortaköy Esentepe mahallesinde meydana gelen iki ayrı darp olayında dört kişi yaralandı..
Yükseklik Sonları Oluyordu
Aksaray çarşı merkezi ile Ortaköy ilçesinde meydana gelen yüksekten düşme olayında iki kişi vücutlarının değişik yerler..
Madde Az Kalsın Öldürüyordu
Aksaray’ın Mehmet Akif Ersoy Mahallesinde meydana gelen olayda şüpheli madde alan bir kişi Aksaray Devlet Hastanesinde t..
50 Metre Yükseğe Fışkırıyor
Aksaray'da, tarım arazilerinin sulanması için açılan su kuyusundan 40-50 metre yüksekliğe karbondioksit ve su fışkırdı. ..
Beyaz Perdeye Büyük Adım Attılar
Aksaray Belediyesi'nin destekleriyle hayata geçirilen Yönetmenliğini ve yapımcılığını Kürşat Kizbaz´ın yaptığı, "Somuncu..
Genç Çiftçilere de Devlet Desteği Geldi
Kırsal kalkınma destekleri kapsamında genç çiftçi projelerinin desteklenmesi hakkında tebliğ yayınlandı
BESYO Başarılarıyla Alanında Lider Duruma Geldi
Aksaray Üniversitesi’nin (ASÜ) sportif organizasyonlarda ulusal ve uluslararası dereceler elde ettiğini söyleyen Rektör ..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI