Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

3 Kişiye Dayak
Aksaray ‘ın Sarıağıl köyünde meydana gelen darp edilme olayında üç kişi vücutlarının değişik yerlerinden yaralandılar. ..
Gözünü Hastanede Açtı
Aksaray ‘ın Kargın köyünde meydana gelen el bileğinin kesilmesi olayında bir kişi Aksaray Devlet Hastanesinde tedavi alt..
Almanya'da Sağlık Eğitimi Aldılar
Aksaray'da Hüseyin Cahit Korkmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 'Pediatrik acillerde minik bedenlere nefes ve hayat ve..
Mera Tecavüzleri Hayvancılığı Bitiriyor
Ülke genelinde tarım tecavüzlerine maruz kalan meralar küçükbaş hayvancılığı olumsuz yönde etkiliyor Meralar insanın iş..
Park Halindeki Otomobil Soyuldu
Aksaray’da Park Halindeki Otomobilin Camını Kıran Hırsız Ya Da Hırsızlar, Araçta Bulunan Çantayı Alarak Kayıplara Karışt..
Trafo Yangınında İtfaiye Polis Var MEDAŞ Yok
Aksaray Merkezde belirlenemeyen bir nedenle patlama meydana gelen trafo nedeniyle bazı evler uzunca bir süre elektriksiz..
"4" Kişi Ölüme Gidiyordu
Aksaray-Ankara yolu 90. Kilometrede meydana gelen tek taraflı trafik kazasında dört kişi vücutlarının değişik yerlerinde..
Şüpheli Ölüm
Aksaray ‘ın Ortaköy ilçesi Satansarı köyünde meydana gelen olayda 72 yaşındaki bir kişi akşam yemeğinden sonra rahatsızl..
Tabancayla Vuruldu
Aksaray’ın Sanayi bölgesinde bir işyerinde meydana gelen olayda bir kişi sanayide eline geçirdiği kuş tabancası tabir ed..
Yazgı’dan,Mektup Birincisi Sevdenur’a Tablet Ödülü
Aksaray’da Şeyh Edebali İmam Hatip Ortaokulu’nda yapılan mektup yarışmasında birinci olan 5/B sınıfı öğrencisi Sevdenur ..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI