Reklam
Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

İlaç Hastanelik Etti
Aksaray’ın Güzelyurt İlçesi Gaziemir köyü, Büyük Bölcek Mahallesi ile merkezde bulunan bir bakım evinde meydana gelen ay..
Motor Ölüme Götürüyordu
Aksaray ‘ın Eskil ilçesinde meydana gelen tek taraflı trafik kazasında bir kişi kullandığı motordan düşünce hastanelik o..
Üzerine Kapı Düştü
Aksaray’ın Güzelyurt ilçesi merkezinde meydana gelen olayda 3 yaşındaki bir çocuğun üzerine kapı düşünce kendisi Aksaray..
İçtiği İlaç Öldürüyordu
Aksaray Merkeze yakın bir yerde bulunan bir koordinasyon merkezinde meydana gelen olayda 17 yaşındaki bir genç kız içtiğ..
MHP Aksaray İl ve İlçe Teşkilatını Kapattı
MHP Genel merkezi Aksaray’ın da aralarında bulunduğu 4 il ile Aksaray Merkez İlçe teşkilatını yeni teşkilat kurulana kad..
Okul Öğrencisine Motosiklet Çarptı
Aksaray’ın Yeşilova köyü içerisinde meydana gelen öğrenciye motosiklet çarpması olayında bir kişi yaralanınca Aksaray De..
Kombiyi Satamadan Yakalandılar
Aksaray Emniyet Müdürlüğü yetkilileri kombi hırsızlığı ile ilgili olarak bir açıklama yaptılar yetkililer yaptıkları aç..
Yağmacılar Yakayı Ele Verdiler
Aksaray Emniyet Müdürlüğü yetkilileri yağmacılık olayı ile ilgili olarak bir açıklama yaptı. Yetkililer yaptıkları açıkl..
Ectasy Hap Ele Geçirildi
Kom ekipleri bir kişi üzerinde yaptıkları çalışmada aranmakta olan bir kişi üzerinde uyuşturucu özelliğiyle bilinen Ecta..
Erel “Partimiz Bugünki Oy Oranına Layık Değildir”
Erel “Güzel Yurdumuzu kan gölüne çeviren, terör olaylarını, bu terör örgütlerine içerden ve dışarıdan maddi ve manev..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI