Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

İş Kazası Geçirdiler
Aksaray’da meydana gelen iş kazalarında 3 kişi yaralanınca Aksaray Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındıl..
3 Kaza 9 Yaralı
Aksaray ‘da çeşitli zaman ve yerlerde meydana gelen trafik kazalarında 9 kişi vücutlarının değişik yerlerinden yaralandı..
KOSGEB’den İmalatçıya Yeni Destek
1 Nisan 6 Mayıs tarihleri arasında başvuru yapılacak olan ve imalatçılara önemli desteklemeler sağlayacak olan programın..
Bedir Muhtar Köprüsü 10 Günde Yapıldı
60 gün süre verilen ve 40 günde tamamlanan Büyük Bölcek köprüsünde sonra inşaa edilen köprülerde adeta zamanla yarış yap..
İş Adamından Örnek Sağlık Yatırımı
Aksaray’da son günlerde artan sağlık yatırımlarına Aksaraylı bir hayırsever iş adamı da destek vererek Ereğli kapı mahal..
Aksaray Adliyesinde Kavga Cıktı: 2 Yaralı
Aksaray’da Cinsel Taciz Davası Öncesinde Koridorda Çıkan Kavgada 2 Kişi Çeşitli Yerlerinden Yaralandı.
Feci Kazada Can Verdi
Aksaray ‘da meydana gelen tek taraflı feci trafik kazasında araç içerisinde yolcu olarak bulunan bir kişi hayatını kaldı..
2 Kişi Hastanelik Oldu
Aksaray ‘ın Ortaköy ilçesi ile Paşacık mahallesinde meydana gelen ilaçtan zehirlenme olaylarında iki kişi Aksaray Devlet..
Silahla Vuruldu
Aksaray ‘ın Taşpınar kasabasında meydana gelen silahla vurulma olayında bir kişi Aksaray Devlet Hastanesine kaldırılarak..
Başkanlar Toplantısı Sultanhanı’nda Yapıldı
AK Partili Belediye başkanlarının geleneksel hale getirdiği ve ayda bir yapılan belediye başkanları istişare toplantısı ..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI