Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Trafik Kazalarında 5 Yaralı
Aksaray’ın Hanifi Yılmaz Tesis içi, Ağaçlı Kavşagı, Bolu Et Mangal Önü, B.Bölcek Caddesi ile Şifahane Mahallesinde oluşa..
3 Kişi İlaçtan Hastanelik Oldu
Aksaray’ın Meydan Mahallesi, Selçuklu Mahallesi ile Fatih Mahallesinde meydana gelen fazla ilaçtan etkilenerek zehirlenm..
4 Kaza 6 Yaralı
Aksaray’ın Atatürk Bulvarı, Kireçlik Yolu Nevşehir Yolu Aksaray İstikameti ile Bölcek caddesinde meydana gelen trafik ka..
Ölümü Şüpheli Bulundu
Aksaray’ın Taşpazar Mahallesinde meydana gelen olayda hayatını kaybeden bir kişinin ölümü şüpheli bulundu
Tarım İşçilerinden Birlik Mesajı
Şanlıurfa’dan tarım işçisi olarak Aksaray'a çalışmaya gelen Kürt işçiler, ellerinde bayraklarla tarlada birlik ve berabe..
Aksaray Adliye’sinde 18 Memur Gözaltına Alındı
15 Temmuz gecesi gerçekleştirilmeye çalışılan darbe girişimi sonrası başlatılan soruşturmalar Aksaray Adliyesine de sıçr..
Kent Meydanının İsmi Değişiyor
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı kent meydanının ‘15 Temmuz Milli İrade Şehitler Meydanı’ olarak değişeceğini ..
Trafik Kazalarında 19 Kişi Yaralandı
Aksaray ‘ın çeşitli yer ve zamanlarında meydana gelen 10 ayrı trafik kazasında 19 kişi vücutlarının değişik yerlerinden ..
İntihar Girişiminde Bulundu
Aksaray ‘ın Sofular Mahallesinde meydana gelen intihar girişimi olayında bir kişi Aksaray Devlet Hastanesinde tedavi alt..
İnceöz'den Tarihi Çağrı
AK Parti Grup Başkanvekili ve Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz, 7 Ağustos tarihinde milyonların yeni kapı da buluşacağ..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI