Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Gazeteciler Aksaray ‘da Buluşuyor
İç Anadolu Gazeteciler Federasyonuna bağlı 11 ilin gazete temsilcileri Aksaray’da iftar programında bir araya geliyor...
Sonu Oluyordu
Aksaray ‘ın Eskil İlçesi Çulfa yaylasında meydana gelen olayda Balya yüklerken balyaların üzerinden düşen bir kişi hasta..
İlaç Hastanelik Etti
Aksaray’ın Ortaköy İlçesi Balcı Kasabasında meydana gelen ilaçtan zehirlenme olayında bir kişi Aksaray Devlet Hastanesin..
Aksaray Belediyesinin İrfan Sohbetleri Başladı
Aksaray Belediyesi'nin Ramazan dolayısıyla düzenlediği “Somuncu Baba Külliyesi İrfan Sohbetleri” başladı.
Belediye Bayanlar Hentbol'de Süper Ligde
Türkiye Bayanlar Hentbol 1. Liginde mücadele eden Aksaray Belediye Spor Süper Ligde Takım sayısının 12’den 14’e çıkartıl..
2016 Yılı Saç Modası Ombre,Gri Ve Beyaz
Aksaray Berberler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Doğan, bu sene saçta moda olan ombre, gri ve be..
Ucuz Atlattılar
Aksaray ‘ın Ortaköy İlçesi Çiftevinde meydana gelen tek taraflı trafik kazası olayında iki kişi vücutlarının değişik yer..
3 Kişiye Dayak
Aksaray ‘ın Sarıağıl köyünde meydana gelen darp edilme olayında üç kişi vücutlarının değişik yerlerinden yaralandılar. ..
Gözünü Hastanede Açtı
Aksaray ‘ın Kargın köyünde meydana gelen el bileğinin kesilmesi olayında bir kişi Aksaray Devlet Hastanesinde tedavi alt..
Almanya'da Sağlık Eğitimi Aldılar
Aksaray'da Hüseyin Cahit Korkmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 'Pediatrik acillerde minik bedenlere nefes ve hayat ve..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI