Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Gazetemize Yapılan Alçakça Saldırıyı LANETLİYORUZ
Halkın haber alma ve demokrasinin savunucularından olan basın camiasının bir parçası olan kurumumuza yapılan Alçakça sal..
BARO’da Yönetim Değişti
Aksaray Barosunda 15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişimi sonrasında yapılan sorgulamalar tutuklanan Avukatların ardında..
SGK İl Müdürlüğüne Vekaleten Atama
Aksaray Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğüne Vekaleten İl Müdür Yardımcısı Mahir Yıldız atandı.
10 Kişi Tutuklandı
15 Temmuz gecesi gerçekleştirilmeye çalışılan başarısız darbe girişiminin ardından başlatılan operasyonlar kapsamında 10..
Patlayan Trafo Paniğe Neden Oldu
Şehir merkezinin elektriğini karşılayan trafo merkezinde art arda onlarca kez patlama yaşandı Aksaray’da şehir merkezin..
İlaç 3 Kişiyi Hastanelik Yaptı
Aksaray’ın Selçuklu Mahallesi, Şifahane Mahallesi ile merkezde meydana gelen ilaçtan zehirlenme olayında 3 kişi hastaned..
Delici Kesici Aletle Yaralandı
Aksaray’ın Gülağaç ilçesinde meydana gelen delici kesici alet yaralanmasında bir kişi Aksaray Devlet Hastanesine kaldırı..
Trafik Kazalarında 5 Yaralı
Aksaray’ın Hanifi Yılmaz Tesis içi, Ağaçlı Kavşagı, Bolu Et Mangal Önü, B.Bölcek Caddesi ile Şifahane Mahallesinde oluşa..
3 Kişi İlaçtan Hastanelik Oldu
Aksaray’ın Meydan Mahallesi, Selçuklu Mahallesi ile Fatih Mahallesinde meydana gelen fazla ilaçtan etkilenerek zehirlenm..
4 Kaza 6 Yaralı
Aksaray’ın Atatürk Bulvarı, Kireçlik Yolu Nevşehir Yolu Aksaray İstikameti ile Bölcek caddesinde meydana gelen trafik ka..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI