Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Uyuşturucu Ölüm Getiriyordu
Aksaray’ın Ortaköy İlçesi Bozkır Barajı yakınında bir kişinin yerde hareketsiz yattığını görenler tarafından yapılan ihb..
Otobüsten Düştü
Aksaray’ın Büyük Bölcek Mahallesinde meydana gelen olayda bir kişi otobüsten inmek isterken otobüsün hareket etmesiyle a..
Ağaçlı Kavşağında Feci Kaza 1 Ölü 2 Yaralı
Aksaray E 90 Karayolu Ağaçlı kavşağında meydana gelen feci kazada bir kişi hayatını kaybederken biri ağı 2 kişi yaraland..
Aksaray’da Devlet Hastanesi’ne ICD Cihazı
Aksaray Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Op. Dr. Himmet Durgut, Kalp yetmezliğine bağlı ani ölümleri sonlandıracak cihaz..
Çocuk Tüfekle Vuruldu
Aksaray ‘ın Ağaçören ilçesinde meydana gelen tüfekle vurulma olayında 14 yaşındaki bir çocuk ağır bir şekilde yaralandı..
Aşçı’yı Çorba Hastanelik Etti
Aksaray ‘ın Ankara yolu üzerinde bulunan bir tesiste meydana gelen olayda işyerinde aşçı olarak çalışan bir kişi kaynar ..
Okul Canisi Tutuklandı
Aksaray’da 11 şubat günü çiftlik mahallesinde bulunan bir lisede kız öğrenciyi başından vurarak öldüren S.E. Tutuklanara..
Motorla Araç Çarpıştı
Aksaray’ın Bahçeli Mahallesinde meydana gelen trafik kazasında iki kişi vücutlarının değişik yerlerinden yaralandılar..
İntihar Girişimi
Aksaray’ın Eskil ilçesinde meydana gelen ilaç içerek intihara kalkışma olayında bir kişi Aksaray Devlet Hastanesine kald..
Belediye’nin Adını Kullanarak Dolandırıyorlar
Aksaray Belediyesinin adını kullanarak telefon ile vatandaşlardan para yardım talebinde bulunanlara itibar edilmemesi ge..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI