Reklam
Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Yamaç Paraşütüyle 15 Metreden Yere Çakıldı
Aksaray'da yamaç paraşütü yapan bir kişi paraşütün türbülansa kapılması sonucu yaklaşık 15 metreden yere düştü. Yaralana..
Kovalamacaya Çamur Son Verdi
Aksaray’da polisin dur ihtarına uymayan 2 kişi yaşanan kovalamacada otomobillerinin çamura saplanması sonucu yakalandı...
Gözünü Hastanede Açtı
Aksaray ‘ın Ortaköy ilçesi Hıdırlı köyünde meydana gelen olayda bir kişi aile içi şiddete maruz kaldı
3 Kişi Ağır Yaralandı
Aksaray’ın Eşmekaya mevkiinde meydana gelen trafik kazasında üç kişi ağır bir şekilde yaralanınca Aksaray Devlet Hastane..
Kız Tartışması Kanlı Bitti
Aksaray merkezde bulunan okul öğrencilerinden birisi girdikleri tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine bıçakla arkadaşını..
Arsa Operasyonunda Tutuklu Sayısı 7’ye Çıktı
Aksaray’da,paralel yapıya finans sağladığı iddia edilen şirketin 5 taşınmaz malını satmak isteyenlere yönelik geçtiğimiz..
ATSO Tam Kadro İlçelerde
Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası ( ATSO ) heyeti Ağaçören’de düzenlenen Girişimcilik Kursu Sertifika töreni kapsamında Sa..
Ramazan Sokağı Yer Değiştirdi
Aksaray Belediyesi, bu yıl 3’üncüsünü düzenlediği Ramazan Sokağı etkinliğinde geleneksel kültür öğelerini ön plana çıkar..
Fırınlara Ramazan Baskını
Aksaray Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ile İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekipleri, Aksaray’da ekmek unlu mamul üre..
Aksaray’ın En Önemli Sorunu Masada
Aksaray Merkez İçme Suyu problemini gidermek için büyük çaba sarf eden Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’nın bu..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI