Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Amatör Dağcıyı AFAD Kurtardı
Aksaray’da Hasan Dağı’na tırmanış gerçekleştiren amatör dağcı 3 bin 100 metre yükseklikte 20 metrelik kayadan düşerek ya..
Kaçak Yabancı Çalıştırana 6 Bin Lira Ceza
Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Koçaş, Uluslararası işgücü Kanunu’nun resmi gazetede yayınlandığı ve yürü..
ASÜ’ye  4 Bin 783 Yeni Öğrenci
Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektör Prof. Dr. Yusuf Şahin, bu yıl ASÜ için ayrılan kontenjanın yaklaşık yüzde 95’inin dold..
5 Kaza 7 Yaralı
Aksaray’da çeşitli yer ve zamanlarda meydana gelen beş ayrı trafik kazasında yedi kişi yaralanınca Aksaray Devlet Hastan..
Kavga 4 Kişiyi Hastanelik Etti
Aksaray’ın Acem Kavşağı ile Cerit köyünde meydana gelen kavga olayında yaralanan dört kişi Aksaray Devlet Hastanesinde t..
İlaç Vakaları Hız Kesmiyor
Aksaray’ın Pınar Mahallesinde meydana gelen olayda bir kişi içtiği ilaçtan etkilenince Aksaray Devlet Hastanesine kaldır..
Toprak Altındaki Tarih Turizme Kazandırılıyor
Tarihi değerlere çok büyük önem veren Aksaray Belediyesi, tarihi hamamla ilgili projelerin gerçekleştirilmesi için çalış..
Azmi Millide Otopark Çalışması Başladı
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, şehre vizyon kazandıracak projelerine devam ediyor. Başkan Yazgı’nın en önem..
Karatay "En Tehlikelisi FETÖ”
AK Parti Aksaray İl Başkanı Abdulkadir Karatay, 15 Temmuz gecesi yaşanan kanlı darbe girişimini ve Fethullah Gülen Terör..
Ağaçören Kaymakamı FETÖ/PDY’den Gözaltına Alındı
Aksaray’ın Ağaçören İlçe Kaymakamı FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alındı.
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI