Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Tutuklu Polis Sayısı 32’ye Yükseldi
15 Temmuz darbe girişimi sonrasında başlatılan operasyonlarda gözaltına alınan ve dün emniyetteki sorgularının ardından ..
Mehter Marşlarımızla Nöbete Devam
Demokrasi Nöbetinin 11’inci Gününde Aksaray’da Ziraat Odası Başkanlığı Tarafından Organize Edilen Programla Vatandaşlar ..
6 Kaza 12 Yaralı
Aksaray ‘ın 6 ayrı noktasında meydana gelen trafik kazalarında 12 kişi yaralanınca Aksaray Devlet Hastanesine kaldırılar..
İş Kazasında Yaralandı
Aksaray’ın Organize Sanayi Bölgesi içerisinde meydana gelen olayda bir kişi işyerinde geçirdiği kaza sonucu yaralandı..
İlaç İçti Hastanelik Oldu
Aksaray ‘ın Şeyh Hamit Mahallesinde meydana gelen olayda bir kişi içtiği ilaçtan etkilenip zehirlenince hastanelik oldu..
25 Polis Daha Hakim Karşısında
Aksaray’da 15 Temmuz gecesi gerçekleştirilmeye çalışılan darbe girişimi sonrası başlatılan operasyonlarda gözaltına alın..
Kesici Alet Hastanelik Yaptı
Aksaray’ın Bahçeli Mahallesinde meydana gelen olayda bir kişi delici kesici aletle yaralanınca Aksaray Devlet Hastanesin..
Şehidimiz Köyünde Toprağa Verildi
Geçtiğimiz gün gece saatlerinde Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde hücre evine yapılan baskın esnasında şehit olan polis mem..
 Sahte Savcı Hekim Çetesi Çökertildi
Aksaray daz kendilerini savcı hakim olarak tanıtarak bir çok kişinin parasını dolandıran çete Aksaray da polisin yaptığı..
Haksız Kazanç Sağlayan Çete Çökertildi
Aksaray polisin uzun süredir peşinde olduğu bir çete çökertildi bu çete elemanları Aksaray da fabrikatör ve iş adamları ..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI