Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Alkollü Şoför Kaza Yaptı
Aksaray ‘ın Süleyman Höyük ile Akmezar köyü arasında meydana gelen kazada bir kişi ağır yaralanınca hastanede tedavi alt..
Aksaray’da Vatandaşlara Sıcak Hava Uyarısı
Uzmanlar Havaların Isınmasıyla Birlikte Vatandaşları Saat 10.00-16.00 Arasında Dışarıya Çıkmamaları Konusunda Uyarıyor...
Aksaray’ın Büyük Sanayi Projesinde Fiyatlar Açıklandı
Aksaray’da Sanayi Esnafının Merakla Beklediği Ve Aksaray Belediyesi’nin En Büyük Projeleri Arasında Yer Alan Yeni Sanayi..
Vali Pekmez Huzurevi Sakinleriyle İftarda Buluştu
Aksaray Valisi Aykut Pekmez Ve Eşi Yeşim Pekmez, Abdulkadir Üçyıldız Huzurevini Ziyaret Ederek Aile Ve Sosyal Politikala..
Yol Çalışması Trafiği Felç Etti
Her yıl yaz aylarında trafik yoğunluğunun tavan yaptığı Aksaray’da karayolları ekiplerinin Ankara yolu üzerinde başlattı..
Aksaray’da Esnafa Kredi Faizi Müjdesi
Son Dönemde Ülke Genelinde Yaşanan Olumsuzluklar Nedeniyle Sıkıntılı Günler Yaşayan Esnaflara Müjdeli Haber S.S.Aksaray ..
Engelli Çocuklar Bisikletle Sevindirilecek
Aksaray’da İl Halk Sağlığı Müdürlüğü ile Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü arasında ‘Fiziksel Aktivitenin Arttırılmas..
Uzmanlar Kene Isırmasına Dikkat Çekti
Aksaray Devlet Hastanesi İntaniye Uzmanı Dr. Seval Sönmez Yıldırım, Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Hastalığı ile ilgili olar..
Hastanelik Oldu
Aksaray’ın Gülağaç ilçesi Saratlı kasabasında meydana gelen olayda fazla miktarda ilaç içen kişi hastanelik oldu..
Turist Sayısı Düştü
Kapadokya bölgesinde yer alan aksaray, en çok ıhlara vadisi dolayısıyla turist çekiyor.Aksaray il kültür ve turizm müdür..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI