Reklam
Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Eskil Belediyesi Şehitler İçin Mevlit Okuttu
Aksaray’ın Eskil İlçe Belediyesi tarafından darbe girişiminde hayatını kaybeden şehitler için Mevlid-i şerif okutuldu...
Toki Kavşağında Silahla Vuruldu
Aksaray ‘ın E-90 karayolu üzeri Toki kavşağında meydana gelen silahla vurulma olayında bir kişi Aksaray Devlet Hastanesi..
Ateşli Silahla Vuruldu
Aksaray’ın Bahçeli Mahallesinde meydana gelen ateşli silahla vurulma olayında bir kişi Aksaray Devlet Hastanesinde tedav..
Uyuşturucu Vakaları Hız Kesmiyor
Aksaray’ın Ortaköy ilçesi Kümbet Köyü ile Ortaköy ilçesi merkezde meydana gelen uyuşturucu madde kullanımı olayında iki ..
Ateşli Silahla Vurulunca Öldü
Aksaray ‘ın Baymış köyünde meydana gelen ateşli silahla vurulma olayında bir kişi olay yerinde hayatını kaybetti..
İki Gençten Biri Hayatını Kaybetti, Biri de Komaya Girdi
Aksaray’da uyuşturucu madde kullandığı öne sürülen iki gençten biri hayatını kaybetti, hastaneye kaldırılan bir genç de ..
Asker Uğurlama Kavgasında 4 Kişi Bıçaklandı
Aksaray’da asker uğurlaması eğlencesinde bir kişinin kalabalığa bıçakla saldırması sonucu askere gidecek genç, babası ve..
Pazar Yerinde Bıçaklandı
Aksaray’ın Perşembe Pazarı içerisinde meydana gelen delici kesici aletle yaralanma olayında yaralanan bir kişi hastanede..
Bonzai Hastanelik Etti
Aksaray’ın Çiftlik Mahallesinde bir inşaatın beşinci katında bonzai içen bir kişi Aksaray Devlet Hastanesine kaldırılara..
Tarım Müdürlüğünde 21 Kişi Açığa Alındı
Aksaray’da FETÖ/PDY soruşturması kapsamında Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nde görevli 21 personel açığa alındı..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI