Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Kalbi Durdu Yeniden Çalıştırıldı
Aksaray merkezde bulunan bir rehabilite merkezinde meydana gelen olayda kalbi duran bir kişi devlet hastanesinde tedavi..
Kazalar Hız Kesmiyor
Aksaray ‘da değişik zaman ve yerlerde meydana gelen trafik kazalarında yaralananlar Aksaray Devlet Hastanesinde tedavi a..
Sobaya Rağbet Arttı
Aksaray'da son günlerde hava sıcaklıklarının düşmesiyle birlikte soba satışları da başladı. Aksaray'da 18 yıldır soba ..
Sağlıkçılara Meme Kanseri Eğitimi
Aksaray’da İl Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından sağlık çalışanlarına meme kanseriyle ilgili eğitim verildi. ..
Her Şey Halkın Güven ve Huzuru İçin
Aksaray’da şehir içinde geniş güvenlik önlemleri alarak halkın huzur ve güveni için 24 saat uygulama yapan İl Emniyet Mü..
İş Kazasında Yaralandı
Aksaray’da bir işyerinde meydana gelen iş kazasında yaralanan bir kişi Aksaray Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı...
Belediyeden Öğrencilere Aşure
Aksaray Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yılda Muharrem ayı nedeniyle yurtlarda kalan üniversite öğrencilerine aşure i..
İlaç İçti Hastanelik Oldu
Aksaray’ın Ereğli Kapı Mahallesinde meydana gelen olayda içtiği ilaçtan etkilenen bir kişi Aksaray Devlet Hastanesinde t..
Arslan ve Çalışkan'dan Ziyaretler
Aksaray Defterdarı Uğur Arslan ve Vergi Dairesi Müdürü Metin Çalışkan, Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak’ı ve Damızlık Koy..
Belediye Kaldırımları Yeniliyor
Aksaray’da yaz sezonunda şehrin birçok noktasında kaldırım çalışması başlatan Aksaray Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, a..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI