Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Kestiği Ağaç Üzerine Düştü
Aksaray’ın Ilısu Köyünde meydana gelen ilginç olayda bir kişi kendi kestiği ağacın altında kalınca ağır bir şekilde yara..
Odun Yerine Bileğini Kesti
Aksaray ‘ın Yunus Emre Mahallesinde meydana gelen olayda bir kişi evinin önünde bulunan odunu keseyim derken bileğini ke..
Kuyuya Düşen Köpek AFAD Ekiplerince Kurtarıldı
Aksaray’da 9 metrelik boş kuyuya düşerek mahsur kalan köpek, AFAD ekiplerince kurtarıldı.
Kurşunla Yaralandı
Emirgazi Büyükkeçikıran köyünde meydana gelen olayda kurşunla yaralanan bir kişi Aksaray Devlet Hastanesine kaldırılarak..
İskeleden Düşünce Yaralandı
Aksaray ‘ın Ağaçlı tesisleri yanındaki bir cami inşaatında çalışan bir kişi çıktığı iskeleden aşağıya düşünce yaralandı..
9 Kişi Darp Edildi
Aksaray’da çeşitli zaman ve tarihlerde meydana gelen kavga olaylarında yaralanan 9 kişi Aksaray Devlet Hastanesinde teda..
Yunus Emre Aksaray’daki Anıt Mezarı Başında Anıldı
Türk halk şairi ve mutasavvıf Yunus Emre, Aksaray ve Kırşehir Valilikleri tarafından ortaklaşa düzenlenen programla anıt..
 Darp Hastanelik Yaptı
Aksaray ‘ın Laleli Mahallesinde meydana gelen darp edilme olayında yaralanan bir kişi Aksaray Devlet Hastanesinde tedavi..
Trafik Kazaları 7 Yaralı
Aksaray’ın Kurtuluş Mahallesi Kurtuluş Caddesi ,Nakkaş Mahallesi ile Laleli Mahallesinde bir ilkokul yanında meydana gel..
Şehidimizin Cenazesi Aksaray’a Getirildi
26 Ağustos 2016 tarihinde Şırnak’ın Cizre İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne yapılan, 11 polisin şehit olduğu ve 75 polisin de ya..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI