Reklam
Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

İlaç İçince Hastanede Gözlerine Açtılar
Aksaray’ın Hürriyet Mahallesi ile Karaman’da meydana gelen iki ayrı ilaç içme vakasında iki kişi Aksaray Devlet Hastanes..
Asü'ye Bisiklet Yolu
Aksaray Belediyesi, vatandaşlara en güzel şekilde hizmet sunmak amacıyla şehrin her bölgesinde çalışmalarını aralıksız s..
Milletvekili Serdengeçti ve Yazgı, Sergiyi Gezdi
Aksaray'da "Dünden Bugüne Geleneksel Türk El Sanatları Aksaray'da Hayat Buluyor" temasıyla Türk El Sanatları Sergisi açı..
Uzmanlardan ‘Çocuklarınıza Sabırla Yaklaşın' Tavsiyesi
Aksaray Devlet Hastanesi Çocuk ve Ergen Psikiyatristi Dr. Halil Kara, okulların açılması ile birlikte ilkokula yeni başl..
Acil Çağrılar 112 Oldu
Aksaray’da Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Komisyonu 2016 yılı 2. olağan toplantısı Vali Aykut Pekmez başkanlığınd..
Refüje Çıkan Otomobil Ağaçları Yerinden Söktü: 3 Yaralı
Aksaray’da sürücüsünün direksiyon hâkimiyetini kaybettiği otomobil, refüje çıkarak ağaçları yerinden söktü, kazada 3 kiş..
Yayaya Çarpıp Öldüren Sürücü, Düşürdüğü Plakadan Yakalandı
Aksaray’da otomobil sürücüsünün vurup kaçtığı yaya olay yerinde hayatını kaybetti.
Okula Yeni Başlayan Çocuklara Göz Muayenesi Yaptırınız
Aksaray Devlet Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı Op.Dr. Erdoğan Yaşar, anne ve babalara seslenerek okul çağına gelmiş ço..
Yine Trafik Kazası 1 Ölü
Aksaray’ın Adana yolu Altınhisar kavşağında meydana gelen tek taraflı trafik kazasında bir kişi hayatını kaybederken, 3 ..
Evi İlaçlarken Zehirlendi
Aksaray ‘ın Ihlara kasabası Karşıyaka mahallesinde meydana gelen olayda yaşlı bir kadın evini ilaçlama yaparken zehirlen..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI