Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

3 Kaza 3 Yaralı
Aksaray’ın Jandarma Kavşağı, Hırkatol yolu ile Ortaköy ilçesinde meydana gelen trafik kazalarında yaralanan 3 kişi hasta..
Köpek Isırınca Hastanelik Oldu
Aksaray’ın Susadı köyünde meydana gelen olayda köpeğin ısırması sonucu bir kişi Aksaray Devlet Hastanesinde tedavi altın..
İlaç İçti Fenalaştı
Aksaray’da meydana gelen içtiği ilaçtan etkilenme vakasında bir kişi Aksaray Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altı..
Asfalt Çalışmaları Tam Hız
Aksaray Belediyesi şehrin en ücra köşesine kadar hizmet ulaştırıp Aksaray’ın çehresini değiştirmeye devam ediyor. ..
Engelli Vatandaşın Öldürülmesinden Aranıyordu Aksaray’da Yakalandı
Adana’da işlenen cinayetin azmettiricisi ve başka bir silahlı saldırı olayının faili olarak aranan zanlı Aksaray’da yaka..
FETÖ’nün Kilit Adamı Aksaraylı Çıktı
Fetullah Gülen’in sağ kolu ve Aksaraylı olduğu tespit edilen Özcan Keleş’in villasına operasyon düzenlendi.Polis villada..
Makineye Kaptırdığı Ayağı Koptu
Aksaray’da buğday eleme makinesine ayağını kaptıran bir kişi ağır yaralandı. Ayağı kopan yaralı hastanede tedavi altına ..
Kalbi Durdu Yeniden Çalıştırıldı
Aksaray merkezde bulunan bir rehabilite merkezinde meydana gelen olayda kalbi duran bir kişi devlet hastanesinde tedavi..
Kazalar Hız Kesmiyor
Aksaray ‘da değişik zaman ve yerlerde meydana gelen trafik kazalarında yaralananlar Aksaray Devlet Hastanesinde tedavi a..
Sobaya Rağbet Arttı
Aksaray'da son günlerde hava sıcaklıklarının düşmesiyle birlikte soba satışları da başladı. Aksaray'da 18 yıldır soba ..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI