Reklam
Bugun...

"aksaray" İLE İLGİLİ HABERLER

Kazalar Durmak Bilmiyor
Aksaray’da çeşitli yer ve zamanlarda meydana gelen trafik kazalarında yedi kişi yaralanınca Aksaray Devlet Hastanesine k..
ATSO “Yöresel Ürünler Pazarı Derhal Kaldırılmalı”
Hafta içerisinde hükümet meydanına kurulan yöresel ürünler pazarında Aksaray'ın yöresel ürünlerinin yer almaması vatanda..
Aksaray Belediyesi 35 yıllık Eski Boruyu Değiştirdi
Aksaray Belediyesi şehrin muhtelif yerlerinde yol,su,asfalt ve benzeri altyapı çalışmalarını sürdürüyor.
6 Kaza 8 Yaralı
Aksaray’ın çeşitli yer ve zamanlarında meydana gelen 6 trafik kazasında 8 kişi yaralanınca hastanede tedavi altına alınd..
Balıkçılar Denetimden Geçiyor
Aksaray Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve Aksaray İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekipleri balık satıcılarına yöneli..
Asansör İstişare Toplantısı Yapıldı
Aksaray Belediyesi ile Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü tarafından ‘Asansör’ konulu istişare toplantısı düzenlendi..
Telefon Dolandırıcısı Onuncu İşinde Yakalandı
4 Ayrı ilde telefonla dolandırıcılık yaparak 9 kişiden 350 bin TL dolandıran şüpheli Aksaray’da 10’uncu işinde yakayı el..
PKK Operasyonunda 7 Gözaltı
Aksaray’da Bölücü Terör Örgütü PKK’ya yardım yataklık yapmak, finansal kaynak sağlamak ve propagandasını yapmak suçundan..
Eski Komşusuna Taciz İddiasıyla Yakalandı
Aksaray’da eski komşusunun evine gizlice girerek kadına tacizde bulunduğu iddia edilen şüpheli, polis ekipleri tarafında..
Konya Yolunda Kaza 5 Yaralı
Aksaray’da sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobili şarampole devrilmesi sonucu meydana gelen trafik kaz..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI